Paczkomat blisko Ciebie w Bytomiu

Chcesz wygodnie nadawać i odbierać paczki? Sprawdź możliwości Paczkomatów!

Byt byt21n paczkomat bytom

Często wysyłasz paczki? Zależy ci na szybkim nadaniu, jak i odebraniu przesyłki? Dowiedz się więcej o Paczkomatach, czyli rozwiązaniu skrojonym na miarę XXI wieku!

Nowoczesność i dostępność

Zazwyczaj korzystasz z usług kurierskich bądź nadajesz paczkę po prostu na poczcie? Tak samo, jak z jej zamawianiem? Poszukujesz wygodniejszej alternatywy? Jeśli tak, to Paczkomaty są rozwiązaniem dla Ciebie! Dlaczego warto z nich skorzystać?

W przeciwieństwie do placówek pocztowych Paczkomaty są dostępne 24/7. Oznacza to, że możesz nadać bądź odebrać paczkę wtedy, kiedy Ci to pasuje. Przed pracą, po pracy, w weekend — o dowolnej porze.

Jeśli do tej pory wybierałeś usługi pocztowe bądź dostawę kurierem, to wiesz, że wiąże się to z oczekiwaniem, a także dostosowywaniem się do określonych godzin otwarcia placówek. W wielu przypadkach może to być naprawdę problematyczne.

Rozwój sieci

Sieć Paczkomatów rozwija się z miesiąca na miesiąc. Pojawiają się maszyny w kolejnych miastach, dzięki czemu bez problemu można znaleźć Paczkomat blisko swojego mieszkania i po drodze nadać lub odebrać paczkę. Błyskawicznie, przy okazji. Aktualnie maszyn jest już ponad 6000, a ta liczba ciągle rośnie! Co więcej, Paczkomaty zazwyczaj ulokowane są przy sklepach czy galeriach handlowych, dlatego bez problemu odbierzesz paczkę, zajmując się codziennymi obowiązkami.

Aplikacja mobilna

InPost stworzył także aplikację mobilną, która ułatwi zarządzanie paczkami wszystkich, którzy korzystają z Paczkomatów. W aplikacji możesz śledzić paczki, zdalnie otworzyć skrytkę, a nawet włączyć przydatną funkcję, za której sprawą aplikacja przypomni ci, że znajdujesz się blisko Paczkomati i masz coś do odebrania.

Wygodne nadawanie i odbieranie paczek

W Paczkomacie bez problemu nadasz, jak i odbierzesz paczkę. To pierwsze możesz zrobić na dwa sposoby. Pierwszy z nich to skorzystanie ze strony InPostu i wygenerowanie etykiety przez Managera Paczek, a potem opłacenie usługi. Drugi sposób to wysłanie paczki od razu przez Paczkomat. Wystarczy wpisać odpowiednie dane, opłacić usługę i umieścić paczkę w skrytce.

Odbieranie paczki także jest bardzo łatwe. Jeśli czekasz na paczkę, to gdy tylko ta ruszy w podróż otrzymasz numer jej śledzenia. Tym samym na każdym etapie możesz sprawdzić, gdzie ona aktualnie się znajduje. Gdy paczka zostanie umieszczona w Paczkomacie, odbiorca otrzymuje zarówno smsa, jak i maila dotyczącego odbioru. Znajduje się w nim kod, który należy podać. Bo jego wstukaniu otworzy się skrytka z paczką.

Nowe Paczkomaty w Bytomiu

Chcesz sprawdzić, gdy jest nowy Paczkomat w Bytomiu? Aktualnie kolejna maszyna pojawiła się na placu Żeromskiego 3A przy sklepie spożywczym. Inne Paczkomaty w tym mieście znajdziesz na stronie InPostu.

Paczkomaty to wybór, dla osób ceniących sobie wygodę, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Usługa jest atrakcyjna cenowo, a także naprawdę komfortowa. Co więcej, Paczkomaty są także bardziej ekologiczne niż korzystanie ze standardowych usług kurierskich, gdzie generowanie zanieczyszczeń jest znacznie większe. Warto wypróbować ten sposób nadawania i odbierania paczek!

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon