450 choinek trafi do klientów Centrum Handlowego Atrium Plejada! 

W okresie przedświątecznym w Centrum Handlowym Atrium Plejada nie tylko zrobimy zakupy, zaopatrzymy się w prezenty dla najbliższych, ale czekają na nas także koncerty muzyki na żywo oraz warsztaty ozdób świątecznych i rozmaite kreatywne zajęcia plastyczne.

Byt christmas tree 3860669 1280

Co ciekawe, z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia Atrium Plejada rozda… aż 450 choinek! Aby otrzymać jedną z nich, wystarczy zrobić zakupy w centrum za 250 zł (maksymalnie na dwóch paragonach) w dniach 19-23 grudnia, w godzinach od 12.00 do 19.00. Choinki będą wydawane klientom na podstawie bonów w sąsiadującej z centrum Castoramie.

- Tradycyjnie grudzień to czas przygotowań do radosnych chwil i spotkań z rodziną i najbliższymi. Dlatego dokładamy starań, by w tym wyjątkowym okresie stworzyć w galerii szczególną atmosferę i pomóc naszym gościom zachować dobry nastrój – mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Co w programie?

19 grudnia zapanowano warsztaty tworzenia z filcu, podczas których uczestnicy będą mogli własnoręcznie wykonać ozdobne choinki, a w czasie warsztatów tworzenia świątecznych jaśków (20 i 22 grudnia) uszyją dekoracyjną poduszkę na prezent dla bliskiej osoby. To jednak nie wszystko, ponieważ 22 grudnia zaplanowano warsztaty dekorowania styropianowych bombek, a 21 grudnia - zajęcia plastyczne, w ramach których powstanie rekordowo długi łańcuch choinkowy.

Jak zapowiadają przedstawiciele Atrium Plejady, tuż przed świętami, w niedzielę 22 grudnia, bożonarodzeniowy klimat goście poczują dzięki koncertowi smyczkowemu w wykonaniu Carbon String Quartet. Nie zapomniano też o najmłodszych. Z myślą o nich na 23 grudnia zaplanowano wspólne czytanie bajek z elfem. Klienci będą mogli skorzystać też z bezpłatnego pakowania prezentów.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Karetka z Bytomia w Kijowie

Bytomska karetka jest już na froncie w Kijowie

Przywrócono połączenie Bytom-Gliwice

Ponad 4500 pasażerów połączenia kolejowego Bytom-Gliwice

Koci Gościniec w Bytomiu

Bytomski Koci Gościniec w tarapatach

Aula Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej przed i po remoncie

Najpiękniejsza sala koncertowa Bytomia po renowacji

Bytom. Urząd Miejski

Bytom drugi od końca w Rankingu Gmin Województwa Śląskiego

Zrzutka - Pomóż mi uratować Mamę

Bytomiankę czeka operacja za 150 tys. zł...

Ulica Miarki w Bytomiu

Zwężenie ulicy Miarki, ograniczenie prędkości