450 choinek trafi do klientów Centrum Handlowego Atrium Plejada! 

W okresie przedświątecznym w Centrum Handlowym Atrium Plejada nie tylko zrobimy zakupy, zaopatrzymy się w prezenty dla najbliższych, ale czekają na nas także koncerty muzyki na żywo oraz warsztaty ozdób świątecznych i rozmaite kreatywne zajęcia plastyczne.

Byt christmas tree 3860669 1280

Co ciekawe, z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia Atrium Plejada rozda… aż 450 choinek! Aby otrzymać jedną z nich, wystarczy zrobić zakupy w centrum za 250 zł (maksymalnie na dwóch paragonach) w dniach 19-23 grudnia, w godzinach od 12.00 do 19.00. Choinki będą wydawane klientom na podstawie bonów w sąsiadującej z centrum Castoramie.

- Tradycyjnie grudzień to czas przygotowań do radosnych chwil i spotkań z rodziną i najbliższymi. Dlatego dokładamy starań, by w tym wyjątkowym okresie stworzyć w galerii szczególną atmosferę i pomóc naszym gościom zachować dobry nastrój – mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Co w programie?

19 grudnia zapanowano warsztaty tworzenia z filcu, podczas których uczestnicy będą mogli własnoręcznie wykonać ozdobne choinki, a w czasie warsztatów tworzenia świątecznych jaśków (20 i 22 grudnia) uszyją dekoracyjną poduszkę na prezent dla bliskiej osoby. To jednak nie wszystko, ponieważ 22 grudnia zaplanowano warsztaty dekorowania styropianowych bombek, a 21 grudnia - zajęcia plastyczne, w ramach których powstanie rekordowo długi łańcuch choinkowy.

Jak zapowiadają przedstawiciele Atrium Plejady, tuż przed świętami, w niedzielę 22 grudnia, bożonarodzeniowy klimat goście poczują dzięki koncertowi smyczkowemu w wykonaniu Carbon String Quartet. Nie zapomniano też o najmłodszych. Z myślą o nich na 23 grudnia zaplanowano wspólne czytanie bajek z elfem. Klienci będą mogli skorzystać też z bezpłatnego pakowania prezentów.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

IMG 8019

Bytomianie zapłacą więcej za śmieci. Podwyżka jesienią

Straż pożarna Bytom (zdjęcie ilustracyjne)

Nocny pożar w kamienicy w Bytomiu. 12 osób ewakuowano

Przedszkole 48 remont

Przedszkole już nie szpeci. Jest estetycznie i ciepło

EC Szombierki

101. urodziny EC Szombierki. Licytacja czy wywłaszczenie?

Ulica Miarki, Bytom

Ulica Miarki. Nowa organizacja ruchu już na stałe

Gmach ŚUM w Bytomiu oficjalnie oddano do użytku

Remont gmachu ŚUM przy ul. Piekarskiej oficjalnie zakończony

Nominacja Wiesława Kukuły do stopnia generała broni

Trzecia gwiazdka dla generała Wiesława Kukuły, dowódcy WOT