Wielki numer świąteczno-noworoczny "Informatora Bytomskiego"

Od dziś do skrzynek tysięcy mieszkańców Bytomia trafia najnowszy numer "Informatora Bytomskiego". To szczególne wydanie, bo ostatnie w tym roku i ponad dwukrotnie większe od poprzednich!

Byt bytomski wydanie swiateczne gazety

"Informator Bytomski" ukazuje się już od przeszło roku. Obecnie jest on największą gazetą w Bytomiu. Drukujemy go w niemal 4-krotnie większym nakładzie, niż konkurencyjny tytuł, który jest wydawany w Bytomiu. Regularnie, co dwa tygodnie dostarczamy do skrzynek pocztowych bytomian oraz kilku punktów dystrybucji aż 20 tysięcy egzemplarzy. Mieszkańcy dowiadują się z nich jakimi sprawami żyje ich miasto.

Właśnie dziś wydaliśmy 28. numer "Informatora". Z okazji świąt i zbliżającego się nowego roku znacząco powiększyliśmy ten numer. Zamiast 8 stron ma on ich aż 20. To największe wydanie w historii naszej gazety!

Nowy numer jest kolportowany na terenie Śródmieścia, Rozbarku, Szombierek, Miechowic oraz Stroszka i Osiedla Ziętka. Od jutra będzie również dostępny w naszych punktach dystrybucji zlokalizowanych w centrach handlowych M1 i Plejada, budynkach Urzędu Miejskiego, Biurze Promocji Bytomia i Bytomskim Centrum Kultury. Z najnowszym wydaniem można zapoznać się też w dziale "Gazeta" na naszym portalu.

Mamy nadzieję, że 28. numer "Informatora" spodoba się czytelnikom tak, jak poprzednie wydania. Kolejny numer pojawi się już w następnym roku ;)

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Karetka z Bytomia w Kijowie

Bytomska karetka jest już na froncie w Kijowie

Bytom Zderzenie tramwaju z samochodem osobowym

Zderzenie samochodu osobowego i tramwaju w Bytomiu

Przywrócono połączenie Bytom-Gliwice

Ponad 4500 pasażerów połączenia kolejowego Bytom-Gliwice

Koci Gościniec w Bytomiu

Bytomski Koci Gościniec w tarapatach

Henryk Mercik

"Są takie obiekty, którymi nie godzi się handlować"

MZDiM

Psychiczne i fizyczne znęcanie w bytomskim MZDiM?

243031991 560939268531171 6002739237003241243 n

Będą pomiary natężenia ruchu na ulicy Miarki i sąsiednich