W pustostanie przy ul. Celnej znaleziono zwłoki. Policjanci ustalają tożsamość zmarłego

1 grudnia 2019 roku w pustostanie przy ul. Celnej bytomscy policjanci znaleźli rozkładające się zwłoki. Do tej pory mundurowym z Wydziału Kryminalnego bytomskiej komendy nie udało się ustalić tożsamości zmarłego.

Byt zwłoki

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że zmarły był mężczyzną w wieku około 60 lat. Ubrany był w granatową, polarową bluzę oraz czarną, dwustronną kurtkę z kapturem. Na plecach widniał napis „HULIGANS”. - Denat widywany był w okolicach pustostanów przy ul. Celnej, dworcu kolejowym oraz przystanku tramwajowym przy ul. Strzelców Bytomskich w okolicy CH M1. Często siedział na ławkach i czytał książki lub czasopisma – precyzuje oficer prasowy bytomskiej policji.

- Wszyscy, którzy rozpoznają na zdjęciach kurtkę mężczyzny lub mają informację, które pozwolą ustalić jego tożsamość, proszone są o kontakt z policjantami z bytomskiej komendy osobiście (Komenda Miejska Policji w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 74) lub telefonicznie pod numerem 32 388 82 00 lub każdą inną jednostką Policji pod nr 997, 112 – apelują mundurowi.

fot. KMP w Bytomiu

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Wypadek na ul. Strzelców Bytomskich

Kobieta przebiegała przez jezdnię i wpadła pod autobus

Byt szkola podstawowa nr 42

Koronawirus w bytomskiej podstawówce. Rusza...

Byt kopalnia bobrek bw

Śmierć w kopalni Bobrek. Zmarł 46-letni...

Byt policjalogo

W Bytomiu grasują złodzieje podający się za...

Byt ewakuacja agory 03

Bomba w centrach handlowych to fałszywy alarm?...

Byt straz pozarna

Kłęby dymu nad Szombierkami. Co się pali?

Byt poszukiwany

Trwają poszukiwania podejrzanego o kradzież...