Bezpłatne warsztaty języka angielskiego

Ferie za pasem. Jak zorganizować dzieciom czas i połączyć przyjemne z pożytecznym? Można im zaproponować bezpłatny kurs języka angielskiego.

Byt learn 2412776 1280

Młodzi bytomianie nie będą się nudzić w ferie. W galerii handlowej Agora zaplanowano dla nich bezpłatny kurs języka angielskiego, który poprowadzą lektorzy z Profi-Lingua (poziom +3). Zajęcia ruszają 13 stycznia. - Dzieci w atmosferze zabawy nauczą się angielskich słów i zwrotów o zimowej tematyce. Lekcje poprowadzą lektorzy ze szkoły językowej Profi-Lingua, którzy zaplanowali także aktywności plastyczne – mówi Dominik Hutyra ze szkoły językowej Profi-Lingua w Bytomiu, która organizuje warsztaty.

W bezpłatnych warsztatach będą mogły uczestniczyć dzieci od 4 roku życia. Uczestnicy zostaną podzieleni na pięć grup wiekowych: 4-5 lat, 6-7 lat, 8-10 lat, 11-12 lat i 12+. Kurs potrwa tydzień, a dla każdej z grup zaplanowano trzy spotkania trwające po 60 minut.

Zapisy na bezpłatne lekcje języka angielskiego przyjmowane są telefonicznie (726-410-094) lub osobiście w szkole. Organizatorzy przewidują maksymalnie 12–osobowe grupy uczestników.

fot. pixabay.com

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon