Dealz, Greenpoint, SixSilver - to tylko niektóre nowe sklepy otwarte w Agorze w 2019 roku

Galeria handlowa Agora Bytom działa już od niemal dekady i na trwale wpisała się w miejski krajobraz. Lata mijały, a centrum przechodziło kolejne metamorfozy. Co zmieniło się w 2019 roku?

Byt ag

Agora może zaliczyć ubiegły rok do udanych. W galerii, na 1613 mkw, pojawiło się aż 10 nowych sklepów i lokali gastronomicznych. To m.in. Dealz, Only, Dla Spania czy Greenpoint. Aktualnie na 57 tys. mkw znajduje się tu 130 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. - Cały czas zmieniamy się dla naszych klientów. W 2019 roku w naszej galerii otwarto nowe sklepy z odzieżą, dodatkami, a także punkty usługowe i gastronomiczne. Największe sklepy to te z ubraniami oraz sprzętami do domu - mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Dealz, Gryfny Serwet i Dla Spania

Jednym z najbardziej wyczekiwanych sklepów jest salon Dealz, który zajmuje aż 500 mkw i jest największym nowym sklepem uruchomionym w Agorze Bytom w 2019 roku. Słynie głównie z niedrogich dodatków upiększających domowe wnętrza, ale kupimy tu też zarówno akcesoria dla psów, jak i słodycze czy artykuły kosmetyczne. Z kolei w działającym tu od maja ubiegłego roku Gryfnym Serwecie, sprzedawane są tradycyjne nakrycia stołu oraz stylowe serwetki. Warto wspomnieć też o salonie Dla Spania, który otwarto pod koniec października. Znajdziemy tu łóżka, materace oraz poduszki i kołdry.

Metamorfozę przeszła też oferta odzieżowa. W maju Agora wzbogaciła się o salon Only, a w czerwcu o Cinderellę, a więc sklep z odzieżą włoską dla kobiet. Z kolei w listopadzie otwarto sklep Greenpoint. Swoistą perełką jest też salon SixSilver oferujący unikatową biżuterię i stylowe zegarki. Na mapie centrum handlowego pojawił się też salon Telewizji NC+.

Nowe punkty gastronomiczne

Zakupy zaostrzają apetyt, zatem tuż po ich zakończeniu odwiedzający Agorę często kierują swe kroki do strefy gastronomicznej. Także i tu pojawiły się pewne nowości. W lutym otwarto Coffee-jkę, kawiarnię i śniadaniownię, a w sierpniu - Baarlinek Doner Kebab, oferujący prawdziwy turecki kebab.

Rok 2019 upłynął nie tylko pod znakiem premier, ale i remontów. Nowe oblicze zyskał bowiem lokal zajmowany przez szkołę Profi-Lingua, który zwiększył swoją powierzchnię o ponad 200 mkw. Modernizację przeszła także Mydlarnia u Franciszka.

Agora dynamicznie się zmienia, dopasowując do gustów i upodobań klientów. A co czeka nas w 2020 roku?

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon