Hotel Lantier: 4 gwiazdki w Łagiewnikach ****

Na południu Bytomia, w dzielnicy Łagiewniki, znajduje się hotel, który może poszczycić się aż czterema gwiazdkami. Coś dla siebie znajdą w nim zarówno osoby goszczące w naszym mieście, jak i sami bytomianie.

Byt hotel lantier w nocy

Hotel Lantier dzięki swojej lokalizacji jest bardzo dobrze skomunikowany z całą aglomeracją śląską. Goście biznesowi jak i turyści docenią łatwy i szybki dojazd do centrum Katowic, czy Gliwic, który zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

Zobacz galerię zdjęć:
{gallery}galerie-news/2020/01/lantier{/gallery}

Będąc w Łagiewnikach warto wybrać się do Restauracji Lantier, słynącej nie tylko z dobrego smaku i własnych wyrobów, ale także ze wspierania lokalnych przedsiębiorców. Najlepiej się o tym przekonać kosztując potraw oferowanych w karcie.

- Kelner zaproponował Nam na przystawkę siekanego tatara wołowego z anchois i pieczywem. Sama kompozycja robiła duże wrażenie, tak jak i smak dobrego i świeżego mięsa. Jako danie główne wybraliśmy żurek z borowikami na domowym zakwasie, a także tradycyjny obiad śląski: roladę, kluski i modrą kapustę - mówi jeden z gości restauracji. - Przyznam szczerze, że porcja przerosła moje oczekiwania względem wielkości, jakości i prezencji dania. Będąc już nasyconym nie mogłem jednak odpuścić możliwości zamówienia deseru w postaci mojego ulubionego sernika. Jako, że jestem smakoszem ciast, to domowy sernik z kajmakiem w wykonaniu kucharzy Restauracji Lantier spokojnie i bez przesady mogę ocenić w skali od 1 do 6 na szóstkę z plusem - zachwala.

Karta alkoholi jest bardzo bogata. Wyróżniają się w niej piwa z lokalnego, rzemieślniczego browaru, którego raczej nie można spotkać w innych restauracjach. To jeden z flagowych projektów Restauracji Lantier. Każdy może dla siebie wyszukać smak jaki najbardziej mu odpowiada; od goryczkowego po słodki. Wybór jest naprawdę duży, a smaki różnorodne. - Ważnym jest aby wyróżnić to co mamy dobre, bo swoje. Wielbicieli dobrego piwa oraz nietuzinkowych smaków potraw jest dużo, a gdy to połączymy w całość to wychodzi restauracja jak nasza - mówią właściciele hotelu.

Dla osób, które chciałyby zapoznać się z obiektem od strony gastronomicznej przygotowano specjalną propozycję spędzenia wieczoru walentynkowego. Szczegóły oferty będzie można sprawdzić już wkrótce na profilu facebookowym Restauracja Hotel Lantier.

walentynki hotel lantier

Wśród dostępnych są pokoje typu: superior, deluxe, pokój deluxe z wanną oraz apartament dla 4 osób. Wszystkie pokoje są komfortowo wyposażone i dopracowane w najmniejszym detalu. Pokój z wanną daje możliwość relaksu po pracowitym dniu. W ostatnim czasie specjalnie dla gości doposażono pokoje typu deluxe. Hotel mocno inwestuje w komfort pobytu gości, by czuli się w nim, jak w domu. Duże wrażenie robi apartament z dwoma łazienkami oraz salonem z kanapą i żółtymi dodatkami.

Podczas pobytu w hotelu goście mają do dyspozycji strefę SPA oraz rekreacyjną z siłownią, z których mogą korzystać bezpłatnie. Klimat tego miejsca tworzy obszerna wanna jacuzzi oraz sauna, a wszystko to pod niezwykle efektownym, gwieździstym niebem.

Lantier to nie tylko wspaniałe miejsce do wypoczynku, ale także do pracy. Hotel w Łagiewnikach oferuje również wynajem sal konferencyjnych, jakich nie ma żaden z obiektów w okolicy. Z tego względu cieszą się one ogromną popularnością wśród wielu firm korzystających z zaplecza tego typu. W każdym dziale hotelu załoga dokłada wszelkich starań, aby utrzymać najwyższą jakość świadczonych usług.

W przyszłym roku w kompleksie przy ul. Krzyżowej 24 zostanie oddany do użytku kolejny budynek. Znajdą się w nim pokoje o podwyższonym standardzie. Obiekt będzie posiadać możliwości i miejsce, które nie posiada żaden hotel w promieniu 60 kilometrów.

Materiały partnera

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon