Medusa Group z szansą na Property Design Awards 2020

Znana śląska pracownia architektoniczna mająca swą siedzibę w Bytomiu otrzyma prestiżową nagrodę Property Design Awards 2020? Wiele zależy od internautów.

Byt medusa

W konkursie tym, w kategorii budynki biurowe, znalazły się aż dwie realizacje przygotowane przez Medusa Group - Brama Miasta w Łodzi (Skanska Property Poland/ Medusa Group) oraz Cu Office we Wrocławiu (REINO Deweloperski FI/ Grupa Buma/ Medusa Group). O tym, kto zwycięży zdecydują internauci, a zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali w trakcie 4 Design Days 2020!

Warto dodać, że Brama Miasta to zespół budynków biurowo-handlowo-usługowych z garażem podziemnym i zagospodarowaniem terenu w Łodzi przy ulicy Kilińskiego. Z kolei Cu Office we Wrocławiu zaprojektowany m.in. przez Przemo Łukasika i Łukasza Zagałę został wyróżniony już III nagrodą w konkursie na najlepszą realizację architektoniczną w roku 2018 „Piękny Wrocław”, w kategorii budynek użyteczności publicznej.

Na projekty architektów z Bytomia można głosować TU! Głosowanie czytelników i Jury PropertyDesign.pl potrwa do końca stycznia 2020 roku. Konkurs organizowany jest przez Grupę PTWP, wydawcę portali PropertyDesign.pl, PropertyNews.pl, odpowiadającą także za organizację 4 Design Days 2020. To największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 6-9 lutego 2020 roku w MCK i Spodku w Katowicach.

fot. FB Medusa Group

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Uchodźcy z Ukrainy w Bytomiu

Bytom gości uchodźców. Przyjechało ponad 50 Ukraińców

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

Przywrócono połączenie Bytom-Gliwice

Ponad 4500 pasażerów połączenia kolejowego Bytom-Gliwice

Mapa S11

S11 polepszy komunikację Bytomia z miastami ościennymi

Projekt bez tytułu 6

Zmienia się właściciel elektrociepłowni Szombierki

Aula Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej przed i po remoncie

Najpiękniejsza sala koncertowa Bytomia po renowacji

Bytom. Urząd Miejski

Bytom drugi od końca w Rankingu Gmin Województwa Śląskiego