Medusa Group z szansą na Property Design Awards 2020

Znana śląska pracownia architektoniczna mająca swą siedzibę w Bytomiu otrzyma prestiżową nagrodę Property Design Awards 2020? Wiele zależy od internautów.

Byt medusa

W konkursie tym, w kategorii budynki biurowe, znalazły się aż dwie realizacje przygotowane przez Medusa Group - Brama Miasta w Łodzi (Skanska Property Poland/ Medusa Group) oraz Cu Office we Wrocławiu (REINO Deweloperski FI/ Grupa Buma/ Medusa Group). O tym, kto zwycięży zdecydują internauci, a zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali w trakcie 4 Design Days 2020!

Warto dodać, że Brama Miasta to zespół budynków biurowo-handlowo-usługowych z garażem podziemnym i zagospodarowaniem terenu w Łodzi przy ulicy Kilińskiego. Z kolei Cu Office we Wrocławiu zaprojektowany m.in. przez Przemo Łukasika i Łukasza Zagałę został wyróżniony już III nagrodą w konkursie na najlepszą realizację architektoniczną w roku 2018 „Piękny Wrocław”, w kategorii budynek użyteczności publicznej.

Na projekty architektów z Bytomia można głosować TU! Głosowanie czytelników i Jury PropertyDesign.pl potrwa do końca stycznia 2020 roku. Konkurs organizowany jest przez Grupę PTWP, wydawcę portali PropertyDesign.pl, PropertyNews.pl, odpowiadającą także za organizację 4 Design Days 2020. To największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 6-9 lutego 2020 roku w MCK i Spodku w Katowicach.

fot. FB Medusa Group

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

IMG 8019

Bytomianie zapłacą więcej za śmieci. Podwyżka jesienią

Straż pożarna Bytom (zdjęcie ilustracyjne)

Nocny pożar w kamienicy w Bytomiu. 12 osób ewakuowano

Przedszkole 48 remont

Przedszkole już nie szpeci. Jest estetycznie i ciepło

EC Szombierki

101. urodziny EC Szombierki. Licytacja czy wywłaszczenie?

Ulica Miarki, Bytom

Ulica Miarki. Nowa organizacja ruchu już na stałe

Gmach ŚUM w Bytomiu oficjalnie oddano do użytku

Remont gmachu ŚUM przy ul. Piekarskiej oficjalnie zakończony

Nominacja Wiesława Kukuły do stopnia generała broni

Trzecia gwiazdka dla generała Wiesława Kukuły, dowódcy WOT