Nadchodzi „Noc Szakala” Tajemniczy Manuskrypt. To kolejna gra stworzona przez harcerzy

Zbliża się kolejna edycja gry organizowanej przez Hufiec ZHP Bytom im. J. Kwietniewskiego. Tym razem będzie to Ogólnopolska Gra Przygodowa Noc Szakala „Tajemniczy Manuskrypt”, która odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2020 roku.

Byt noc szakala gra

„Noc Szakala” to gra wciągająca w wir przygody, która pokazuje jak pokonać swoje słabości i dotrzeć do mety. - Podobnie jak poprzednie edycje gra składa się z trzech etapów, części dziennej i nocnej, podczas których uczestnicy będą przemierzać tereny Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej. Minimalny wiek poszukiwacza przygód 14 lat – wyjaśniają organizatorzy.

Choć do wydarzenia zostało jeszcze kilka miesięcy, organizatorzy - phm. Marek Kol oraz phm. Mariusz Dolina na facebookowym profilu gry powoli, sukcesywnie odsłaniają kolejne tajemnice gry.

Myślą przewodnią tegorocznej edycji jest tajemniczy manuskrypt „Historia jest jak czarna dziura - niewiele o niej wiemy. Oczywiście znamy daty różnych bitew czy wydarzeń, wiemy kto, kiedy i gdzie panował. Jednak im dalsze czasy, tym mniej informacji. Możemy odnaleźć ślady kolejnych dawnych, może i nawet wspaniałych kultur. Tyle że niewiele możemy o nich powiedzieć. Wtedy mogą nam pomóc manuskrypty, jak ten, na który natrafiliśmy podczas przygotowywania edycji o Skarbie narodów. Mamy nadzieję , że pomożecie nam go odczytać….”

Regulamin imprezy dostępny na stronie: http://noc-szakala.freehost.pl/

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Jan Nowicki w filmie Magnat

Zmarł Jan Nowicki. Przypominamy bytomski rozdział jego życia

Parowóz i lokomotywa spalinowa

Industriada 2022 w Bytomiu: przejazdy parowozem i drezyną

Złote Maski dla Bytomia

Złote Maski. Twórcy z Bytomia zostali nagrodzeni

Jacek Kaczmarski

Najbardziej znane piosenki Jacka Kaczmarskiego w Beceku

Byt La Rondine

Nowy sezon artystyczny w Operze Śląskiej

Byt sala kinowa gloria

Cinema City wciąż zamknięte. BCKino znów działa

Byt waskotorowka peron bytom

Kolejny piknik z wąskotorówką przed nami!