Nadchodzi „Noc Szakala” Tajemniczy Manuskrypt. To kolejna gra stworzona przez harcerzy

Zbliża się kolejna edycja gry organizowanej przez Hufiec ZHP Bytom im. J. Kwietniewskiego. Tym razem będzie to Ogólnopolska Gra Przygodowa Noc Szakala „Tajemniczy Manuskrypt”, która odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2020 roku.

Byt noc szakala gra

„Noc Szakala” to gra wciągająca w wir przygody, która pokazuje jak pokonać swoje słabości i dotrzeć do mety. - Podobnie jak poprzednie edycje gra składa się z trzech etapów, części dziennej i nocnej, podczas których uczestnicy będą przemierzać tereny Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej. Minimalny wiek poszukiwacza przygód 14 lat – wyjaśniają organizatorzy.

Choć do wydarzenia zostało jeszcze kilka miesięcy, organizatorzy - phm. Marek Kol oraz phm. Mariusz Dolina na facebookowym profilu gry powoli, sukcesywnie odsłaniają kolejne tajemnice gry.

Myślą przewodnią tegorocznej edycji jest tajemniczy manuskrypt „Historia jest jak czarna dziura - niewiele o niej wiemy. Oczywiście znamy daty różnych bitew czy wydarzeń, wiemy kto, kiedy i gdzie panował. Jednak im dalsze czasy, tym mniej informacji. Możemy odnaleźć ślady kolejnych dawnych, może i nawet wspaniałych kultur. Tyle że niewiele możemy o nich powiedzieć. Wtedy mogą nam pomóc manuskrypty, jak ten, na który natrafiliśmy podczas przygotowywania edycji o Skarbie narodów. Mamy nadzieję , że pomożecie nam go odczytać….”

Regulamin imprezy dostępny na stronie: http://noc-szakala.freehost.pl/

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Noc Teatrów w Bytomiu

Upiór w operze, czyli Noc Teatrów w Bytomiu

Die Wespe

Niemcy kręcą serial w klimatycznym bytomskim pubie

Ostafin strycharski

Bytomianie otrzymali Paszporty „Polityki”

Cbs esfa kielce

Bytomski foodtruck najlepszy w Polsce!

Byt muzeum

Noc Muzeów 2021, Bytom. Ta noc rozpoczyna się w...

Byt 3

Talent, sława i samotność. Callas w Bytomiu -...

Byt mos h16ch

Ostry Hot16Challenge Kasi Moś. Piosenkarka...