Za mało czasu na siłownię? To już nie problem

Jak trzymać się noworocznego postanowienia o regularnych ćwiczeniach, skoro nie masz czasu na siłownię? W Bytomiu jest takie miejsce, gdzie w 20 minut możesz zrobić tyle, co nawet na kilku zwykłych treningach. I to bez obciążania stawów!

Byt diamond club bytom

Noworoczne postanowienia o chodzeniu na siłownię są często podejmowane, aby poprawić swoją sylwetkę, ale też dla poprawy zdrowia. Niestety mimo słusznego celu, mało komu udaje się wytrwać w tym postanowieniu, czego przyczyną są zazwyczaj nadmiar codziennych obowiązków oraz brak wystarczającej ilość wolnego czasu, aby móc osiągnąć założone efekty. Na szczęście od niedawna tuż przy bytomskim Rynku działa Diamond Club, w którym przy pomocy nowoczesnej technologii można "skrócić" kilka normalnych treningów do 20-minutowej sesji.

Trening personalny EMS stosowany w Diamond Club polega na elektrostymulacji mięśni. Ta technika od lat jest stosowana w fizjoterapii, natomiast za sprawą niemieckiej technologii zaczęto ją również stosować w sporcie i medycynie estetycznej. Ćwiczenia trwają zaledwie 20 minut, ponieważ w ich trakcie pracują wszystkie mięśnie jednocześnie. Podczas jednej sesji można spalić nawet do 1200 kalorii! - Efekty nasi klubowicze widzą już po pierwszym treningu - zachwala Agnieszka Gierula, właścicielka sieci Diamond Club.

Nie bez powodu z usług Diamond Club korzystają również lekarze. Wśród nich jest m.in. Grażyna Czenczek, specjalista endokrynolog, spędzająca w pracy wiele czasu w pozycji siedzącej. Za sprawą treningów EMS udało jej się pozbyć bólów kręgosłupa. Z tym samym problemem i tą samą metodą rozprawił się też Dariusz Krzeszowski, który jako psychiatra i pasjonat wspinaczki górskiej wie, jak ważna jest równowaga pomiędzy zdrowiem fizycznym a psychicznym. Trening EMS to dla niego oszczędność czasu, wzmocnienie mięśni głębokich oraz stabilizacja centralna i obwodowa.

Także fizjoterapeuci zachęcają do korzystania z Diamond Club, ponieważ jest to świetne rozwiązanie dla osób nie tylko z bólami pleców, ale także szyi i kończyn. - Mamy już sporo klubowiczów w Bytomiu, którzy pozbyli się dolegliwości bólowych - stwierdza Agnieszka Gierula. - Bólu kręgosłupa można pozbyć się już po drugim treningu z nami - podkreśla właścicielka Diamond Club. Zajęcia mogą pomóc również chorym na zanik mięśni, czy nietrzymanie moczu, a ze względu na fakt, iż trening EMS nie obciąża stawów, jest on też zalecany osobom po kontuzjach, które chcą wrócić do dawnej formy.

O tym, że Diamond Club jest dobrym rozwiązaniem dla bardzo zajętych osób może zaświadczyć Jarosław Pasicz (na zdjęciu powyżej). To bytomski przedsiębiorca prowadzący m.in. kawiarnię "W Lufcie" przy Rynku. - Jest zapracowany, ale dobrze zorganizowany i dlatego postawił na innowacyjny trening personalny EMS, dwadzieścia minut, jeden raz w tygodniu. Jest nim zachwycony! - mówi Agnieszka Gierula.

W Diamond Club trenerzy traktują każdego klienta indywidualnie, dobierając odpowiedni pakiet, aby wspólnie osiągnąć cel. Masz do zrzucenia 10, 20, 30 albo 40 kilogramów? Umów się na konsultacje, w trakcie których dowiesz się jak tego dokonać bez efektu jojo. Jeśli chcesz, żeby rok 2020 był wyjątkowym rokiem dla Ciebie, to przyjdź do Diamond Club przy Rynku 14. Szersze informacje na temat treningu personalnego EMS uzyskasz pod numerem telefonu 508 396 842 oraz na Facebooku . Warto się pospieszyć, bo do końca stycznia można skorzystać z rat 0%.

diamond club bytom reklama

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon