Wydział Teatru Tańca AST znów rekrutuje!

Wydział Teatru Tańca w Bytomiu znów otwiera podwoje przed młodymi adeptami sztuki tanecznej. We wtorek, 21 stycznia, uczelnia poinformowała w mediach społecznościowych, że rusza nabór na rok akademicki 2020/2021. Spełniły się zatem listopadowe zapowiedzi.

Byt ballet 1376250 1280

Przypomnijmy, że 27 listopada przedstawiciele WTT AST poinformowali, że Senat Akademii Sztuk Teatralnych uchwalił zasady rekrutacji studentów na rok akademicki 2020/2021. - Jeśli reorganizacja wydziału powiedzie się, wówczas uczelnia ogłosi nabór w połowie lutego 2020 roku – zapowiadano wówczas, a obietnice spełniono. Wiadomość, która z pewnością ucieszy maturzystów marzących o rozpoczęciu kariery tanecznej i podjęciu studiów na kierunku taniec opublikowano dziś, 21 stycznia. - Informujemy, że zgodnie z Uchwałą Senatu AST nr 106/2016-2020 z dnia 9 stycznia 2020 roku wznowiona zostaje rekrutacja na stacjonarne jednolite studia magisterskie na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu, kierunek aktorstwo, specjalność: aktor teatru tańca – napisano na facebookowym profilu WTT AST.

W uchwale tej wyjaśniono, że: Senat Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie - po dokonaniu zmian programowych oraz personalnych na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu – potwierdza, iż począwszy od 4 maja 2020 roku rozpoczęta zostanie rekrutacja na stacjonarne jednolite studia magisterskie na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu, kierunek: aktorstwo, specjalność: aktor teatru tańca.

Rekrutacja rusza 4 maja i potrwa do 1 czerwca. Wtedy też będzie można skorzystać z elektronicznej rejestracji. Termin zakończenia postępowania rekrutacyjnego wyznaczono z kolei na 30 września.

Szczegółowe kryteria i zasady rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej Wydziału Teatru Tańca.

fot. pixabay.com

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt teatr rozbark bytom

Zawirowania w Teatrze Rozbark: nowa nominacja...

Byt przemo lukasik ec szombierki

EC Szombierki jak londyńska Tate Modern, ale...

Byt las w sloiku

W Bytomiu stworzysz swój własny las

Byt willa bruninga

Bytom piękniejszy, niż myślisz

Byt 3p1c2h8ii2v1lcf2841u1r1tihv0e5

Nowa dyrektorka Beceku bez konkursu

Byt foodtruck rynek02

Kaj się bawić? 30.06 - 02.07

Byt 25 wosp bytom

Bytomianie znów uzbierali 100 tys. dla WOŚP!...