Jak zdobyć 5 tys. zł dla swojej organizacji? Nadchodzi spotkanie informacyjne FIO Śląskie Lokalnie

Małe granty są w zasięgu ręki. Zdobądź 5000 zł dla swojej organizacji! Jak tego dokonać? Wszystkiego można się dowiedzieć podczas spotkania informacyjnego FIO Śląskie Lokalnie.

Byt slaskie lokalnie matpras

3 lutego o godz. 17:00 w Biurze Promocji Miasta przy Rynku 7 odbędzie się spotkanie dla bytomian organizowane w związku z rozpoczynającym się w lutym 2020 r. nowym naborem i możliwością składania wniosków w programie dotacyjnym.

Spotkanie zostanie poprowadzone przez koordynatorów projektu, którzy omówią najważniejsze kwestie związane z przygotowaniem i realizacją wniosków w ramach programu Śląskie Lokalnie 2020. Uczestnicy poznają m.in. regulamin naboru oraz wzór wniosku grantowego. Omówione zostaną też zasad realizacji projektów i tworzenia sprawozdawania z przebiegu działań. W finale koordynatorzy przedsięwzięcia będą odpowiadali na pytania przybyłych gości.

Przypominamy, że nabór projektów rozpocznie się 2 lutego 2020 roku i potrwa do 2 marca. Będzie się on odbywał za pośrednictwem strony Witkac.pl. Celem projektu jest rozwój młodych organizacji, grup nieformalnych, grup samopomocowych z terenu województwa śląskiego, poprzez zorganizowanie konkursu mikrograntowego. Realizatorzy będą mogli starać się o mikrogranty w wysokości od 1000 do 5000 złotych.

Więcej informacji o projekcie oraz wszystkie potrzebne do złożenia wniosku dokumenty można znaleźć na stronie www.fioslaskie.com. Wstęp na spotkanie jest wolny. Aby wziąć udział, należy zarejestrować się poprzez wybranie darmowego biletu, który dostępny jest TU!

fot. mat. prasowe organizatora

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytom pomoc dla Ukrainy

Bytomianie pomagają Ukraińcom

Pojemnik na odpady Bytom

Ponad milion kary dla Bytomia za słabą segregację odpadów

Prof. Tomasz Pietrzykowski

„Bytomiu, patrz uważnie, co się stało w Nikiszowcu”

Remont EC Szombierki dofinansowany z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji?

Remont EC Szombierki dofinansowany z funduszu UE?

Oczyszczalnia bobrek

Oczyszczalnia do likwidacji. Zastąpi ją przepompownia

Bytom nowe wiaty przystankowe

Nowe wiaty przystankowe w Bytomiu. Gdzie stanęły?

Kontrola obowiązku noszenia maseczek w Katowicach

Bytomianin dziękuje policjantom i strażnikom miejskim