Jak zdobyć 5 tys. zł dla swojej organizacji? Nadchodzi spotkanie informacyjne FIO Śląskie Lokalnie

Małe granty są w zasięgu ręki. Zdobądź 5000 zł dla swojej organizacji! Jak tego dokonać? Wszystkiego można się dowiedzieć podczas spotkania informacyjnego FIO Śląskie Lokalnie.

Byt slaskie lokalnie matpras

3 lutego o godz. 17:00 w Biurze Promocji Miasta przy Rynku 7 odbędzie się spotkanie dla bytomian organizowane w związku z rozpoczynającym się w lutym 2020 r. nowym naborem i możliwością składania wniosków w programie dotacyjnym.

Spotkanie zostanie poprowadzone przez koordynatorów projektu, którzy omówią najważniejsze kwestie związane z przygotowaniem i realizacją wniosków w ramach programu Śląskie Lokalnie 2020. Uczestnicy poznają m.in. regulamin naboru oraz wzór wniosku grantowego. Omówione zostaną też zasad realizacji projektów i tworzenia sprawozdawania z przebiegu działań. W finale koordynatorzy przedsięwzięcia będą odpowiadali na pytania przybyłych gości.

Przypominamy, że nabór projektów rozpocznie się 2 lutego 2020 roku i potrwa do 2 marca. Będzie się on odbywał za pośrednictwem strony Witkac.pl. Celem projektu jest rozwój młodych organizacji, grup nieformalnych, grup samopomocowych z terenu województwa śląskiego, poprzez zorganizowanie konkursu mikrograntowego. Realizatorzy będą mogli starać się o mikrogranty w wysokości od 1000 do 5000 złotych.

Więcej informacji o projekcie oraz wszystkie potrzebne do złożenia wniosku dokumenty można znaleźć na stronie www.fioslaskie.com. Wstęp na spotkanie jest wolny. Aby wziąć udział, należy zarejestrować się poprzez wybranie darmowego biletu, który dostępny jest TU!

fot. mat. prasowe organizatora

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski Śpiący Lew

Uszkodzonego przez wandali Śpiącego Lwa poddano konserwacji

Woz strazacki karetka

Bytom przekazuje karetkę i wóz strażacki dla Ukrainy

Mapa S11

S11 polepszy komunikację Bytomia z miastami ościennymi

Projekt bez tytułu 6

Zmienia się właściciel elektrociepłowni Szombierki

Prof. Tomasz Pietrzykowski

„Bytomiu, patrz uważnie, co się stało w Nikiszowcu”

Polana w lesie

Nadleśnictwo chce mocno przerzedzić bytomski las

Tramwaj i choinka

Z Bytomia na Sylwester z Polsatem tramwajem