Koncert charytatywny dla chorego Jasia

Trzyletni Jaś potrzebuje pomocy. 5 lutego w Teatrze Rozbark odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na jego leczenie i rehabilitację. Start o godz. 16.30. Wstęp wolny.

Byt koncert dla jasia

Trzyletni Jaś Jabłoński urodził się z przepukliną oponowo - rdzeniową i rozszczepem kręgosłupa w odcinku krzyżowo – lędźwiowym. Aby funkcjonować wymaga kosztownej rehabilitacji. - Jaś jest intensywnie rehabilitowany, a dzięki swojej ciężkiej pracy samodzielnie siedzi i sprawnie czworakuje. Jest szansa, że po podaniu komórek macierzystych Jaś będzie miał lepsze czucie w nóżkach oraz poprawi się działanie jego pęcherza. To dla nas szansa, że wkrótce będzie mógł zacząć chodzić - przyznaje mama Jasia.

W programie koncert oraz występy utalentowanych młodych artystów. Zaplanowano także wiele dodatkowych atrakcji takich jak loteria fantowa oraz kiermasz. Organizatorzy wydarzenia przewidzieli cenne nagrody dla uczestników. Będzie można wygrać m.in. laptop, tablet, karnet na siłownię, voucher na zabiegi kosmetyczne czy weekend w Polanicy Zdroju.

Podczas imprezy organizowanej przez Fudnację Spina, Przedszkole Miejskie nr 20 oraz Teatr Rozbark, na scenie rozbarskiego teatru zaprezentują się m.in. uczestnicy Festiwalu Młodych Talentów w Zielonej Górze 2019, Dziecięcego Zespołu Ludowego „Mały Rozbark” z Przedszkola Miejskiego nr 20 oraz scholi działającej przy parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Dla bytomian wystąpi także Adam Snopek, Marta Gargas oraz Aleksandra i Alicja Wylężek. Z kolei niekwestionowaną gwiazdą wieczoru będzie wokalistka Joanna Reczyńska, uczestniczka The Voice of Poland.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

IMG 8019

Bytomianie zapłacą więcej za śmieci. Podwyżka jesienią

Pokojowa manifestacja na Rynku w Bytomiu

Bytomianie solidarni z Ukrainą [ZDJĘCIA]

Straż pożarna Bytom (zdjęcie ilustracyjne)

Nocny pożar w kamienicy w Bytomiu. 12 osób ewakuowano

Swiatelko do nieba na placu Sobieskiego

Ile bytomianie zebrali dla WOŚP?

Przedszkole 48 remont

Przedszkole już nie szpeci. Jest estetycznie i ciepło

Nowy arcybiskup archidiecezji katowickiej Adrian Galbas

Nowy arcybiskup diecezji katowickiej pochodzi z Bytomia!

Nominacja Wiesława Kukuły do stopnia generała broni

Trzecia gwiazdka dla generała Wiesława Kukuły, dowódcy WOT