Kolejny rekordowy rok Bytomski.pl! Ponad 4 mln odsłon i 0,5 mln gazet!

Od kilku lat każdy rok przynosi kolejny rekord popularności naszego portalu. Przed rokiem mogliśmy się pochwalić przekroczeniem progu 2 milionów wizyt, a tym razem udało nam się zbliżyć do wyniku 2,5 mln wizyt w ciągu ostatnich 12 miesięcy! Czy 2020 będzie dla nas równie dobry?

Byt bytomski pl

W 2019 roku Bytomski.pl obchodził 13. urodziny. Nasz portal istnieje nieprzerwanie od 2006 roku. Początkowo był to projekt hobbystyczny stworzony z czystej miłości do Bytomia, a dziś rozwijamy profesjonalne medium, które na rynku lokalnym może rywalizować z serwisami dużych, ogólnopolskich koncernów mediowych.

Miniony rok był dla nas bardzo pracowity. Zmieniliśmy layout portalu i przenieśliśmy go na bardziej wydajny serwer, zwiększyliśmy ilość publikowanych treści, kontynuowaliśmy wydawanie gazety i przeprowadziliśmy wewnętrzną reorganizację, aby usprawnić naszą działalność.

statystyki bytomski pl 2019

Te wysiłki zaprocentowały, ponieważ w 2019 roku liczba wizyt w portalu wyniosła aż 2 miliony 485 tysięcy, co dało wzrost rok do roku o 23%! To nasz rekord, ale mamy wrażenie, że ten wynik da się jeszcze poprawić, dlatego będziemy pracować nad tym, żeby bytomianie jeszcze częściej zaglądali na nasz portal.

Przez cały ubiegły rok kontynuowaliśmy wydawanie naszego dwutygodnika pt. "Informator Bytomski.pl". Każdy numer ukazał się w nakładzie 20 tysięcy egzemplarzy, natomiast wydanie specjalne na Dni Bytomia wydrukowaliśmy w ilości aż 25 tysięcy gazet, i to o dwukrotnie zwiększonej objętości. W sumie w ubiegłym roku dostarczyliśmy do skrzynek na bytomskich osiedlach ponad pół miliona gazet. Pod tym względem nie może się z nami równać żaden inny wydawca w Bytomiu.

Pod koniec 2019 roku udało nam się osiągnąć liczbę 20 tysięcy fanów na naszej stronie na Facebooku. I w tej kwestii również jesteśmy numerem 1 wśród bytomskich portali i gazet. W sferze social media możemy pochwalić się także największym gronem obserwujących na Instagramie, gdzie śledzi nasze zdjęcia 2,7 tys. osób. W tym roku zamierzamy aktywniej działać na YouTube i mamy nadzieję, że przyciągnie to nowych subskrybentów.

Już teraz wiemy, że 2020 rok będzie równie pracowity, co poprzedni. Chcemy dalej rozwijać nasz portal i gazetę, ale przede wszystkim będziemy tworzyć więcej materiałów video; wywiadów, relacji itp. W tym celu przygotowaliśmy studio nagraniowe przy bytomskim Rynku, gdzie będziemy gościć naszych rozmówców. Pierwszy wywiad można już oglądać, kolejny został już nagrany i trwa jego montaż, a następne pojawią się niebawem. W tym roku wyprodukujemy wiele różnych treści video, jakich w Bytomiu nie stworzyło jeszcze żadne inne medium.

Dziękujemy, że byliście z nami przez ostanie 13 lat! Odwiedzajcie nasz portal, czytajcie nasze gazety i śledźcie nas w social media - to wszystko tworzymy dla Was!

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon