Wyznaj miłość w Bytomiu i wygraj pierścionek z brylantem!

Opowiedz swoją miłosną historię i sprezentuj ukochanej spektakularny upominek na walentynki. W Bytomiu właśnie ruszył wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania są aż trzy złote pierścionki z brylantami!

Byt agora walentynki

10 dni miłosnej rywalizacji o najpiękniejszy prezent dla ukochanej. „Powiedz Tak!” to wielka walentynkowa akcja Agory Bytom, w której do wygrania są aż trzy pierścionki z brylantem. Udział w walentynkowym konkursie może wziąć każdy, bez względu na staż związku. Organizatorzy akcji zachęcają do udziału pary, które planują zaręczyny, a także te osoby, które są w długoletnich związkach lub planują jubileuszowe obchody.

Nagrodami w akcji „Powiedz Tak!” są trzy pierścionki z salonu Apart. Zostały wykonane z żółtego i białego złota, a każdy wieńczy 0,15-karatowy brylant.

- Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich zakochanych. To wyjątkowa okazja, by sprezentować swojej ukochanej wspaniały pierścionek z brylantem. Wygrana w konkursie to idealny prezent na zaręczyny, rocznicę czy po prostu piękny dowód miłości – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Walentynkowy konkurs Agory Bytom trwa przez 10 dni. Aby wziąć w nim udział, należy w dniach 3-13 lutego dokonać zakupów za minimum 50 zł na jednym paragonie w Agorze Bytom, wymienić go w Punkcie Info na kupon konkursowy i opisać na nim swoją historię miłosną. Jury konkursowe wybierze autorów trzech najpiękniejszych opowieści, którzy otrzymają wyjątkowe pierścionki dla swoich ukochanych.

Akcja „Powiedz Tak!” to nie jedyna atrakcja, którą Agora Bytom przygotowała dla zakochanych na Walentynki. W tym tygodniu na profilu galerii handlowej na Facebooku pojawi się konkurs, w którym do wygrania będzie darmowa loża w klubie Pin-Up!, butelka szampana i wejściówki na sobotnią imprezę (15 lutego). Na Instagramie będzie można zaś wygrać romantyczny wieczór w Agorze Bytom z sushi, seansem kinowym i bowlingiem.

Dodatkowo 11 lutego w godzinach 15.00-18.00 każdy będzie mógł przyjść do Agory Bytom i nagrać życzenia video dla ukochanej osoby. Następnie wszystkie one zostaną opublikowane, a autorzy najciekawszych życzeń mogą liczyć dodatkowo na słodkie niespodzianki.

Więcej na: www.agorabytom.pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Paweł Kobyliński poprowadzi debatę dot. budżetu obywatelskiego

P. Kobyliński - debata o budżecie obywatelskim

Osiedla Jednorodzinne

Osiedla jednorodzinne. Inwestycje warte uwagi

Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Kabaret Smile już wkrótce w Bytomiu, Sosnowcu i Bielsku-Białej! Specjalny prezent na 20-lecie

Kabaret Smile, wkrótce w Bytomiu, Sosnowcu i Bielsku-Białej!

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź