Jak wybrać dobry klub fitness?

Dobry klub fitness i jego wybór nie jest prostym zadaniem. Stają przed nim zarówno stali bywalcy siłowni jak i początkujący atleci oraz osoby pragnące wrócić po dłuższym czasie do aktywności sportowej.

Byt just gym bytom glowne

Każda z tych osób szuka zupełnie innych wrażeń w klubie fitness i zwraca uwagę na inne elementy. Dla klubowiczów fitness i siłowni jednymi z najważniejszych elementów przy dokonywaniu wyboru dobrego klubu jest przede wszystkim:

  • niska cena za karnet na siłownięwysoka jakość sprzętu fi tness
  • łatwość rezygnacji z siłowni
  • możliwość ćwiczenia w wybranych godzinach
  • czystość w klubie fitness
just gym bytom plyosoft box

Gdzie pójść na siłownię

Istotnym elementem branym pod uwagę przy wyborze klubu fitness w Bytomiu jest jego lokalizacja. Jako klienci siłowni mamy wybór pomiędzy klubami znajdującymi się blisko naszego miejsca zamieszkania. Just Gym w Bytomiu jest odpowiednią lokalizacją klubu dla mieszkańców szukających zajęć fitness w Bytomiu Stroszku, Tarnowskich Górach i w Radzionkowie. Osoby dojeżdżające do pracy do Bytomia, uznają lokalizacje klubu również za atrakcyjną.

just gym bytom okna

Czy warto skorzystać z oferty trenera personalnego

Oprócz zastanawiania się nad tym gdzie pójść na siłownie w Bytomiu, stajemy przed wyborem naszego celu. Celem uczęszczania do klubu może być pytanie o to jak schudnąć, jak wyrzeźbić szybko swoje ciało ale również pytanie o to jak zrobić formę życia. W Just GYM Bytom można skorzystać z ogólnodostępnych planów treningów, dzięki którym można bez żadnych problemów korzystać z siłowni otwartej całą dobę w Bytomiu. Możesz również poprosić o pomoc trenera personalnego. Treningi osobiste pod okiem doświadczonego trenera pozwalają skupić się na naszych słabościach i dobrać trening indywidualnie.

Klub Just GYM jest otwarty całą dobę 24/7/365 i to pozwala ćwiczyć w takich godzinach jakie są dla Ciebie najlepsze. Można również uczestniczyć w zajęciach Tabata, Zumba, Pilates lub Pump. W ramach karnetu OPEN za 69 zł siłownia oraz zajęcia fitness. Sprawdź co zyskujesz kupując KARNET w Just GYM.

https://www.youtube.com/watch?v=VfVj0JNbO5Y

Just GYM Bytom
41-933 Bytom
ul. Gabriela Narutowicza 11
tel. +48 690 020 320
email: bytom.narutowicza@justgym.pl
www.justgym.pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Kobiecy Bytom

Bytomskie Centrum Kultury zaprasza na różnorodne wydarzenia

Edu Kids zdjęcie główne2

Ferie zimowe z klockami LEGO w Bytomiu

Ciepla i wygodna1

Ciepła i wygodna – jaką kurtkę puchową wybrać w tym sezonie?

Arkadiusz milik psg superbet pl

Arkadiusz Milik strzeli gola w starciu z PSG?

Zdjęcie Główne

Najlepsze gry karciane - co wybrać na początek?

Byt Muzeum Powsta ä Ül ůskich Zdj Öcie G é wne

Koniecznie odwiedź Muzeum Powstań Śląskich w...