Gdzie zabrać drugą połówkę w Walentynki? Do Beceku!

Walentynki z ukochaną osobą koniecznie trzeba spędzić w wyjątkowy sposób. Na tę okazję kilka ciekawych propozycji ma Bytomskie Centrum Kultury. Dzięki nim święto zakochanych zapadnie Wam w pamięć na długi czas.

Byt becek walentynki serca

Walentynki w Beceku rozpoczną się w piątek, 14 lutego o godz. 18:00 spektaklem teatralnym w reżyserii Artura Barcisia „Lista męskich życzeń”. Przedstawienie ma iście gwiazdorską obsadę. Przed bytomską publicznością wystąpią: Artur Barciś, Krzysztof Wieszczek oraz Urszula Dębska. Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście "tak!" na którekolwiek z powyższych pytań, to spektakl "Listę męskich życzeń" jest dla Was. To przezabawna komedia, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnione! Bill, rozwiedziony nudny statystyk, otrzymuje od swojego przyjaciela nieoczekiwany prezent urodzinowy, który wprowadzi wiele zamieszania do życia przyjaciół. Żaden z nich jednakowoż nie śmiał nawet przypuszczać, jak ta bajka się rozwinie... A takiego zakończenia nikt by się nie spodziewał! Bilety w cenie 70 zł do kupienia w kasie Beceku oraz na jego stronie internetowej.

Kolejnego dnia, w sobotę, 15 lutego o godz. 18:00 Bytomskie Centrum Kultury zaprasza na niezwykły koncert „O miłości nigdy dość”, w wykonaniu solistów i muzyków Śląskiej Operetki Kameralnej oraz absolwentów Akademii Muzycznej w Katowicach. Wystąpią: Anna Ogińska – sopranistka, laureatka wielu nagród i wyróżnień na krajowych i międzynarodowych konkursach wokalnych, Arkadiusz Dołęga – tenor, wieloletni solista i odtwórca głównych ról w Gliwickim Teatrze Muzycznym, zespół kameralny MAES-TRIO, który koncertuje od 2001 roku, wykonując zarówno utwory instrumentalne jak i towarzysząc solistom. Koncert poprowadzi konferansjer, dziennikarz muzyczny, pomysłodawca i kierownik artystyczny wielu festiwali muzycznych, założyciel Śląskiej Operetki Kameralnej - JACEK WOLEŃSKI. Bilety w cenie 25 zł - 30 zł do kupienia w kasie Beceku oraz przez internet.

Zaś w niedzielę, 16 lutego o godz. 19:00 na scenie Beceku wystąpi SMOLASTY. Wokalista, raper oraz producent, którego twórczość jest elektryzującym połączeniem R’N’B, rapu, popu i muzyki klubowej. Artysta wprowadza na polski rynek muzyczny wiele świeżości i skutecznie wypełnia nisze dla słuchaczy ceniących muzyczną indywidualność. Przeboje Smolastego takie jak „Uzależniony”, „Nie pierwszy raz”, „Fake Love” i najnowszy „Antidotum” można usłyszeć m.in. w wielu polskich rozgłośniach radiowych. Debiutancki album „Fake Love” ukazał się 7 września 2018 w wytwórni Warner Music Poland, a dzień wcześniej ukazał się trzeci singiel „Do końca”. W styczniu tego roku, Artysta wspólnie z Ewą Farną zaprezentowali piosenkę „Pełnia”. Bilety na koncert są dostępne w kasie Beceku za 29 zł (przedsprzedaż) lub 35 zł (w dniu koncertu) oraz na Becek.pl.

Weekend walentynkowy w Beceku upłynie również kinowo. W BCKinie zostanie wyświetlony głośny polski film „365 dni” na podstawie bestselleru Blanki Lipińskiej; Laura, aby ratować rozpadający się związek, wyjeżdża na Sycylię, gdzie poznaje Massimo. Niebezpieczny mężczyzna, szef rodziny mafijnej, porywa ją i daje 365 dni na pokochanie go. UWAGA: seans tylko dla widzów dorosłych! Bilety można nabyć w cenie 15 zł w kasie Beceku oraz na stronie www.Bilety.Becek.pl.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon