Mariusz Wołosz na Spotify... Niemożliwe? A jednak!

Nasz niedawny wywiad z Mariuszem Wołoszem trafił na popularną platformę Spotify. Będą tam też dostępne nagrania rozmów z kolejnymi gośćmi Studia Bytomski.pl, ponieważ wszystkie będziemy publikować również w formie podcastów.

Byt mikrofony bytomski pl

Przy aranżowaniu nowego studia na potrzeby naszych wywiadów położyliśmy duży nacisk na jakość zapisu audio. W tym celu poprawiliśmy akustykę pomieszczenia, a dźwięk nagrywamy za pomocą profesjonalnych mikrofonów studyjnych. Dzięki temu wywiadów zrealizowanych w naszym studiu dobrze się słucha, ponieważ dźwięk jest rejestrowany bez pogłosu i posiada przyjemne brzmienie.

https://www.youtube.com/watch?v=2ec2LzvtO1A

Dołożyliśmy takich wysiłków, bo od samego początku zamierzaliśmy publikować nasze wywiady w popularniej ostatnio formie podcastów. Dla niezorientowanych wyjaśniamy, że jest to pewnego rodzaju audycja radiowa, lecz dostępna w internecie, a nie w eterze. To świetne rozwiązanie, ponieważ pozwala słuchaczom bardziej się skupić na treści wywiadu i tym, co rozmówcy mają do powiedzenia.

Nasz premierowy wywiad jest dostępny już na siedmiu platformach podcastowych:

Wszystkie kolejne rozmowy w Studiu Bytomski.pl również będą publikowane na powyższych platformach, żeby każdy słuchacz mógł wybrać sobie tę, która mu najbardziej odpowiada. My natomiast będziemy cały czas pracować nad udoskonaleniem naszych podcastów, żeby były jeszcze ciekawsze i lepiej zrealizowane. Zachęcamy do słuchania!

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon