W tej restauracji się zakochacie!

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Jak spędzić romantyczny wieczór z ukochaną osobą? Najlepiej podczas kolacji w wyjątkowej restauracji!

Byt danie villa vienna

Kwiaty, wystawna kolacja tylko we dwoje, romantyczna muzyka – to przepis na idealny dzień św. Walentego. W walentynki możemy puścić wodze fantazji i bez skrępowania manifestować uczucia drzemiące w sercu. Strzałem w dziesiątkę będzie kolacja, która umili wieczór i być może będzie stanowiła preludium do rozwoju znajomości. Choć w Bytomiu nie brakuje restauracji, to jedną z najbardziej klimatycznych jest restauracja Villa VIENNA, mieszcząca się w centrum Bytomia przy ulicy Wrocławskiej 62. Szczególnie tego dnia warto wstąpić w jej gościnne progi.

Stylowe wnętrza secesyjnego gmachu pamiętają najlepsze lata z dziejów Bytomia, który uchodził niegdyś za architektoniczną perłę i nie bez kozery nazywany był „małym Wiedniem”. Jasna kolorystyka, kunsztowne zdobienia w restauracji a la carte i gustownie urządzone 4 sale bankietowe, w których można zorganizować dowolną uroczystość (wesele, chrzciny, roczek czy urodziny) - przywodzą na myśl dawne szlacheckie dworki. To idealny anturaż do spędzenia wieczoru w wyjątkowym towarzystwie.

wnetrza villa vienna bytom

Wyborne jedzenie to wizytówka Villi VIENNA. Ta bytomska restauracja specjalizuje się w kuchni polsko-śląskiej oraz austriackiej. Wszystkie dania wzbogacone są jednak nowoczesnymi akcentami. Szef kuchni – Roman Miś – specjalnie z okazji Dnia świętego Walentego opracował wyjątkowe 5-elementowe menu dla zakochanych (aperitif / przystawka / zupa / danie główne / deser), zróżnicowane dania serwowane dla Niej i dla Niego. Przykładowo, na przystawkę Panie otrzymają podanego w zaskakującej formie tatara z tuńczyka, z sałatką ziołową i foccacią, natomiast Panom zaserwowana zostanie pierś z kaczki, z czarnym sezamem i sałatką z glonów wakame.

Rozsiadając się wygodnie w fotelu i rozkoszując smacznym jedzeniem będzie można dodatkowo posłuchać muzyki granej na żywo z cudownym męskim wokalem i akompaniamentem saksofonu.

Walentynkowa uczta kulinarna potrwa aż trzy dni! Ci, którzy nie zdążą wybrać się tu 14. lutego, będą mogli skosztować specjałów serwowanych przez Szefa Kuchni także w weekend następujący po Dniu Zakochanych, a więc w sobotę 15. lutego i niedzielę 16. lutego. Aby mieć pewność, że będzie na nas czekał stolik, warto zrobić rezerwację na godz. 16.00, 18.00 lub 20.00.

Szczegóły tego, co przygotowała dla Was Villa VIENNA na nadchodzące walentynki znajdziecie pod adresem: www.villavienna.pl

Zachęcamy do śledzenia profilu Villa VIENNA na facebooku, gdzie możecie być na bieżąco z aktualnościami i wydarzeniami odbywającymi się w restauracji: www.fb.com/villaviennabytom

walentynki w villa vienna 2020

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon