Sala zabaw Bee happy - miejsce, w którym spełniają się dziecięce marzenia

Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. I choć dni robią się coraz cieplejsze i bardziej słoneczne, to dzieci nadal nie mogą się bawić na zewnętrznych placach zabaw. Energia je rozpiera, a pogoda nie odpuszcza. Co robić by aktywnie zagospodarować ich wolny czas? Jest na to sposób! Niedawno powstała sala zabaw Bee Happy to miejsce, które stanowi doskonałą alternatywę dla zabaw na dworze i niczym magnes przyciąga młodych poszukiwaczy wrażeń!

Sala zabaw Bee Happy mieści się w Bytomiu-Stroszku, w budynku nowego centrum handlowego „Stary stadion” przy ul. Narutowicza 11. Znajdziecie ją na piętrzy obok lokalu siłowni Just GYM. Co wyróżnia to miejsce spośród innych lokali tego typu? Sala zapewni znakomitą zabawę dla najmłodszych i starszych dzieci. Oferuje wiele ciekawych atrakcji na nowoczesnych, bezpiecznych i atestowanych konstrukcjach, takich jak: zjeżdżalnie, drabinki, trampoliny, baseny z kulkami, tunele, lina z kołowrotkiem i wiele innych.

Sala zabaw jest nowoczesna i urządzona z rozmachem. Bogactwo barw i różnorodność znajdujących się tu sprzętów oraz zabawek sprawi, że dzieci na długo zapamiętają wizytę i będą chciały wracać. Nie zapomniano także o opiekunach dzieci. Dla dorosłych gości przygotowano osobną komfortową strefę, gdzie można napić się pysznej kawy lub innego gorącego napoju, zamówionego w kawiarence. W ofercie znajdują się także zimne napoje, świeże soki i przekąski. Rodzice i opiekunowie zyskają tym samym chwilę relaksu i wytchnienia od codziennych spraw. Będą mogli odpocząć w stworzonym specjalnie dla nich kąciku i rozkoszować się przepyszną kawą.

Sala zabaw Bee Happy poza doskonałą zabawą stawia na komfort i bezpieczeństwo. Co ważne, wyposażona jest w bramki automatyczne na wejściu, szafki na osobiste rzeczy, a obok nich umieszczono suszarki do włosów.

Przyjęcia urodzinowe w Bee Happy

To idealne miejsce także do organizacji niezapomnianych urodzin, ale i rozmaitych przyjęć okolicznościowych, których gośćmi będą najmłodsi mieszkańcy naszego województwa. Podczas świętowania jubileuszu dzieci mogą liczyć na wiele atrakcji, bowiem gry i zabawy zapewni wykwalifikowany animator. Obsługa Sali zabaw zadba o to, aby wydarzenie to posiadało wyjątkową oprawę i na długo zapadło w pamięci dzieci.

Zobaczcie zdjęcia!

{gallery}galerie-news/2020/02/behappy{/gallery}

Cennik wejść indywidualnych i grupowych znajduje się TU!

Cennik zestawów urodzinowych znajduje się TU!

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.salazabawbytom.pl, na Facebook’u sali zabaw Bee Happy www.facebook.com/salazabawbytom oraz pod numerem telefonu: 733 441 985.

fot. mat. sali zabaw Bee Happy

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon