Popularny market w Łagiewnikach zostanie tymczasowo zamknięty

Biedronkę w Łagiewnikach czeka remont. Sklep niebawem zostanie czasowo zamknięty.

Byt biedronka w lagiewnikach

Sklep popularnej sieci handlowej czeka metamorfoza. W planach jest remont i przebudowa pawilonu handlowego znajdującego się przy ul. Krzyżowej 32. - Biedronka kontynuuje proces modernizacji swoich sklepów na terenie całego kraju. W samym 2019 r. wyremontowaliśmy aż 252 placówki - wyjaśnia biuro prasowe sieci Biedronka. Teraz nadszedł czas na pawilon w Łagiewnikach. Prace modernizacyjne placówki przy ul. Krzyżowej 32 rozpoczną się w najbliższy poniedziałek, 24 lutego.

- Celem prowadzonych prac jest zwiększenie atrakcyjności placówki, podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie sklepu do aktualnie obowiązujących w sieci Biedronka standardów. Placówka zostanie odnowiona i dostosowana do konceptu 2.0 – dodają przedstawiciele sieci. Oznacza to, że w sklepie zostaną wydzielone nowe strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone będą także moduły z artykułami promocyjnymi. Co więcej, rozszerzony zostanie też asortyment w kategorii produktów świeżych.

Harmonogram przewiduje zakończenie prac modernizacyjnych z początkiem kwietnia 2020. - Do tego czasu zapraszamy klientów do pozostałych sklepów sieci Biedronka w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 72 oraz ul. Jainty 12 – precyzuje biuro prasowe sieci Biedronka.

fot. Google maps

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

IMG 8019

Bytomianie zapłacą więcej za śmieci. Podwyżka jesienią

Bytom pomoc dla Ukrainy

Bytomianie pomagają Ukraińcom

Prof. Tomasz Pietrzykowski

„Bytomiu, patrz uważnie, co się stało w Nikiszowcu”

Oczyszczalnia bobrek

Oczyszczalnia do likwidacji. Zastąpi ją przepompownia

EC Szombierki

101. urodziny EC Szombierki. Licytacja czy wywłaszczenie?

Ulica Miarki, Bytom

Ulica Miarki. Nowa organizacja ruchu już na stałe

Gmach ŚUM w Bytomiu oficjalnie oddano do użytku

Remont gmachu ŚUM przy ul. Piekarskiej oficjalnie zakończony