Popularny market w Łagiewnikach zostanie tymczasowo zamknięty

Biedronkę w Łagiewnikach czeka remont. Sklep niebawem zostanie czasowo zamknięty.

Byt biedronka w lagiewnikach

Sklep popularnej sieci handlowej czeka metamorfoza. W planach jest remont i przebudowa pawilonu handlowego znajdującego się przy ul. Krzyżowej 32. - Biedronka kontynuuje proces modernizacji swoich sklepów na terenie całego kraju. W samym 2019 r. wyremontowaliśmy aż 252 placówki - wyjaśnia biuro prasowe sieci Biedronka. Teraz nadszedł czas na pawilon w Łagiewnikach. Prace modernizacyjne placówki przy ul. Krzyżowej 32 rozpoczną się w najbliższy poniedziałek, 24 lutego.

- Celem prowadzonych prac jest zwiększenie atrakcyjności placówki, podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie sklepu do aktualnie obowiązujących w sieci Biedronka standardów. Placówka zostanie odnowiona i dostosowana do konceptu 2.0 – dodają przedstawiciele sieci. Oznacza to, że w sklepie zostaną wydzielone nowe strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone będą także moduły z artykułami promocyjnymi. Co więcej, rozszerzony zostanie też asortyment w kategorii produktów świeżych.

Harmonogram przewiduje zakończenie prac modernizacyjnych z początkiem kwietnia 2020. - Do tego czasu zapraszamy klientów do pozostałych sklepów sieci Biedronka w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 72 oraz ul. Jainty 12 – precyzuje biuro prasowe sieci Biedronka.

fot. Google maps

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Woz strazacki karetka

Bytom przekazuje karetkę i wóz strażacki dla Ukrainy

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

Mapa S11

S11 polepszy komunikację Bytomia z miastami ościennymi

Projekt bez tytułu 6

Zmienia się właściciel elektrociepłowni Szombierki

Prof. Tomasz Pietrzykowski

„Bytomiu, patrz uważnie, co się stało w Nikiszowcu”

Polana w lesie

Nadleśnictwo chce mocno przerzedzić bytomski las

Tramwaj i choinka

Z Bytomia na Sylwester z Polsatem tramwajem