Wiosenna przemiana z Diamond Club

Nie jutro, nie za tydzień a dziś jest najlepszy dzień, aby rozpocząć niezapomnianą przygodę z Diamentową Przemianą! To doskonały sposób na efektywne pozbycie się niechcianych kilogramów.

- Patrząc na wyniki, jakie osiągają nasi diamentowi klubowicze, mogę śmiało dać gwarancję sukcesu. Osoba, która ma do zrzucenia 30 czy nawet 50 kg średnio w ciągu miesiąca zrzuca u nas 10 kg kilogramów tkanki tłuszczowej, a w obwodach jest nie do poznania – zapewnia Agnieszka Gierula, właścicielka sieci Diamond Club.

A co z mięśniami?

Wiele osób wypowiadających wojnę nadprogramowym kilogramom, szykując się do rozpoczęcia treningów zastanawia się czy proces odchudzania będzie dotyczył także mięśni. Właścicielka Diamond Club wyjaśnia, że zrzucenie zbędnych kilogramów nie odbywa się kosztem utraty mięśni. Jak podkreśla, wtedy zarówno efekt wizualny, jak i zdrowotny będzie niezadawalający i krótkotrwały. - W Diamond Club tracimy tkankę tłuszczową, wyglądamy młodziej, jesteśmy zdrowsi, a nasza skóra jest w dużo lepszym stanie niż przed przemianą. Ciało jest jędrne i nie grozi nam efekt jojo. Dziś to najlepszy czas, aby podjąć wyzwanie! – podkreśla Agnieszka Gierula.

Diamond Club także dla osób z 50-kilogramową nadwagą?

Bez wątpienia! Liczba kilogramów nie ma tu znaczenia. Liczy się motywacja i chęć przejścia metamorfozy. - Przyznam, że 27 lat temu, kiedy otwierałam pierwszy Diamond Club, nie było to możliwe, ale teraz wiele się zmieniło i przy tak nowoczesnych technologiach, opracowanych przez wybitnych naukowców, na których pracujemy, jesteśmy w stanie bezpiecznie i skutecznie pomóc każdemu – dodaje właścicielka sieci Diamond Club. Za nami początek roku, nadchodzi wiosna, a to idealny czas na podjęcie decyzji i diametralną zmianę. Dzięki temu już latem będzie można cieszyć się dobrym zdrowiem i ładną sylwetką.

Restrykcyjna dieta nie jest konieczna

Najważniejsza jest zbilansowana dieta, aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia. - Do sezonu bikini nie radzę przygotowywać się korzystając z głodówek. Najważniejsze w zdrowym odchudzaniu jest oczyszczenie komórek z toksyn i ich odpowiednie dożywienie – podkreśla Agnieszka Gierula. Niezwykle istotny jest także wynik analizy składu masy ciała, wykonywany podczas pierwszej konsultacji w Diamond Club. Chodzi głownie o to, ile procent ciała zajmuje woda, mięśnie oraz tkanka tłuszczowa. Ważnym czynnikiem jest też wiek metaboliczny. - Zawsze indywidualnie dobieramy program dla każdego klubowicza tak, aby można było dać stuprocentową gwarancję sukcesu osiągnięcia celu - dodaje.

A co z osobami, które nie mają czasu?

Diamond Club to miejsce stworzone dla osób, które są zapracowane, zabiegane i nie znajdują odpowiedniej ilości czasu na długie, regularne treningi. - Nasz innowacyjny trening personalny to tylko 20 minut jeden raz w tygodniu – wyjaśnia właścicielka sieci Diamond Club.

Tylko 20 minut? Czy to wystarczy?

- W trakcie 20-minutowej sesji treningowej przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii można spalić nawet do 1200 kalorii, angażując praktycznie 100 procent mięśni. Dla porównania, aby osiągnąć taki sam efekt na zwykłej siłowni, konieczne byłoby odbycie kilku treningów – wylicza Agnieszka Gierula. Należy podkreślić, że podczas tego krótkiego, ale niezwykle intensywnego treningu pracują wszystkie mięśnie. Klubowicze przyznają, że po wizycie w Diamond Clubie odczuwają poprawę samopoczucia i kondycji. Skóra staje się bardziej jędrna, następuje też redukcja cellulitu, a ból kręgosłupa stopniowo ustępuje.

Diamond Club działa w Bytomiu przy Rynku 14. Szersze informacje na temat treningu personalnego EMS można uzyskać pod numerem telefonu 508 396 842 oraz na Facebooku.

diamond club bytom reklama

Materiał partnera

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon