Przygotujcie się na eksplozję humoru! Nadciąga Kabaret Moralnego Niepokoju!

Kabaret Moralnego Niepokoju niebawem zawita do Bytomia, zapewniając widzom Bytomskiego Centrum Kultury maraton żartów, festiwal humoru i niegasnące salwy śmiechu.

Byt Kabaret moralnego niepokoju

Artyści znani polskiej publiczności z serialu „Ucho prezesa” już 14 marca o godz. 17.00 zaprezentują premierowy program „Tego jeszcze nie grali”. Widzowie zgromadzeni w Beceku usłyszą nieznane z Internetu czy telewizji skecze. Będzie ciekawie, śmiesznie i relaksująco! Kabaret Moralnego Niepokoju zaserwuje olbrzymią dawkę rozrywki okraszonej czarnym humorem. Nie będzie tu odniesień do polityki, ale nie zabraknie doskonałej zabawy i inteligentnego dowcipu.

Jak przyznają twórcy dwugodzinnego programu artystycznego, poruszone zostaną tematy, które dotyczą i dręczą nas wszystkich. Artyści posługując się właściwym sobie liryczno-metaforycznym językiem opowiedzą o tym jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami.

Udział w występie Kabaretu Moralnego Niepokoju to prawdziwa śmiechoterapia, która leczy złamane serca, pozwala na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i zrelaksować się. - Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo – zapowiadają artyści. Na koniec bisy, a tam - największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny premierowego programu. Czas przekonać się na własnej skórze czy mają rację!

Występ już w sobotę, 14 marca!

Przypomnijmy, że występ odbędzie się 14 marca 2020 roku (sobota) o godz. 17:00 w Bytomskim Centrum Kultury mieszczącym się przy Placu Karin Stanek 1 w Bytomiu.

Bilety w cenie 80 zł (balkon), 90 zł (parter) do nabycia w kasie Bytomskiego Centrum Kultury oraz na stronach: www.biletyna.pl oraz www.biletynakabarety.pl . Zamówienia na bilety zbiorowe można składać telefonicznie 693 062 880.

Aktualizacja

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w Bytomiu odbędzie się w innym terminie. Impreza zostaje przeniesiona na niedzielę 10 maja (godzina występu będzie znana wkrótce). Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność.

PlakatART KMNBYTOM

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Gdzie najłatwiej zaciągnąć pożyczkę

Gdzie najłatwiej zaciągnąć pożyczkę?

AG fot2

Początkiem czerwca GWSH stała się Akademią Górnośląską

Fotowoltaika oferro

Czy fotowoltaika jeszcze się opłaca?

Piekarnik do pizzy zdjęcie główne

Jaki piekarnik do pizzy wybrać? Ranking 2022

Osiedle Kościuszki JWC 1 zdjęcie główne

Osiedle Kościuszki - wysoki standard przy Parku Śląskim

Winter check Renault PL

Przygotuj swoje auto na sezon jesienno-zimowy