Przygotujcie się na eksplozję humoru! Nadciąga Kabaret Moralnego Niepokoju!

Kabaret Moralnego Niepokoju niebawem zawita do Bytomia, zapewniając widzom Bytomskiego Centrum Kultury maraton żartów, festiwal humoru i niegasnące salwy śmiechu.

Byt Kabaret moralnego niepokoju

Artyści znani polskiej publiczności z serialu „Ucho prezesa” już 14 marca o godz. 17.00 zaprezentują premierowy program „Tego jeszcze nie grali”. Widzowie zgromadzeni w Beceku usłyszą nieznane z Internetu czy telewizji skecze. Będzie ciekawie, śmiesznie i relaksująco! Kabaret Moralnego Niepokoju zaserwuje olbrzymią dawkę rozrywki okraszonej czarnym humorem. Nie będzie tu odniesień do polityki, ale nie zabraknie doskonałej zabawy i inteligentnego dowcipu.

Jak przyznają twórcy dwugodzinnego programu artystycznego, poruszone zostaną tematy, które dotyczą i dręczą nas wszystkich. Artyści posługując się właściwym sobie liryczno-metaforycznym językiem opowiedzą o tym jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami.

Udział w występie Kabaretu Moralnego Niepokoju to prawdziwa śmiechoterapia, która leczy złamane serca, pozwala na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i zrelaksować się. - Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo – zapowiadają artyści. Na koniec bisy, a tam - największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny premierowego programu. Czas przekonać się na własnej skórze czy mają rację!

Występ już w sobotę, 14 marca!

Przypomnijmy, że występ odbędzie się 14 marca 2020 roku (sobota) o godz. 17:00 w Bytomskim Centrum Kultury mieszczącym się przy Placu Karin Stanek 1 w Bytomiu.

Bilety w cenie 80 zł (balkon), 90 zł (parter) do nabycia w kasie Bytomskiego Centrum Kultury oraz na stronach: www.biletyna.pl oraz www.biletynakabarety.pl . Zamówienia na bilety zbiorowe można składać telefonicznie 693 062 880.

Aktualizacja

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w Bytomiu odbędzie się w innym terminie. Impreza zostaje przeniesiona na niedzielę 10 maja (godzina występu będzie znana wkrótce). Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność.

PlakatART KMNBYTOM

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon