Parking przed Bricomarché w Szombierkach pęka w szwach. Dziś otwarcie sklepu

Bricomarché w Szombierkach otwarte! Dziś, 26 lutego, punktualnie o godzinie 8.00 pierwsi klienci przekroczyli próg nowo powstałego sklepu.

Sklep znajdujący się przy ul. Zabrzańskiej 33 jest drugim punktem tej sieci w Bytomiu, 11. w województwie śląskim i 164. w Polsce. Otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 – 21.00, a w niedziele handlowe od godz. 10.00 do 18.00. Zatrudnionych zostało tu 32 pracowników. W ofercie znajdziemy 29 tysięcy artykułów typu DIY, a klienci płacąc za swoje zakupy gotówką, kartą płatniczą lub bonami Grupy Muszkieterów i Sodexo mogą skorzystać z trzech kas. Co więcej, przewidziano także usługi dodatkowe takie jak: transport zamówionego towaru, cięcie blatów czy wycinanie otworów w zlewozmywakach.

- Cieszymy się, że w odstępie zaledwie połowy roku otworzyliśmy kolejny sklep, dzięki któremu mieszkańcy Bytomia i okolicznych miast zyskają łatwiejszy dostęp do produktów z działów: artykuły budowlane, majsterkowanie, ogród i dekoracja – mówi dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, dyrektor generalna Bricomarché w Polsce i dodaje – Drugie Bricomarché w Bytomiu do najlepszy dowód na to, że nasza oferta produktowa została doceniona przez lokalną społeczność.

Przed sklepem znajduje się parking na 100 samochodów, a tuż obok ogród zewnętrzny o powierzchni 1 000 m2.

- Otwarcie drugiego sklepu Bricomarché w Bytomiu niesie za sobą wiele korzyści dla okolicznych mieszkańców. Gwarantuję, że sklep przy ulicy Zabrzańskiej 33 zapewni swoim klientom nie tylko atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim fachowe doradztwo naszych pracowników – mówi Marek Gawliński, właściciel dwóch supermarketów Bricomarché w Bytomiu.

26 lutego, a więc w dniu otarcia sklepu na klientów czeka wiele atrakcji. Przygotowano poczęstunek oraz konkursy z nagrodami. Nie zapomniano też o najmłodszych odwiedzających market wraz z rodzicami lub opiekunami. Mali goście skorzystają z rozmaitych animacji jak malowanie twarzy, a każdy otrzyma słodką niespodziankę.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon