Telefony, portfele, a nawet rower.... Przedmioty te czekają na właścicieli w Biurze Rzeczy Znalezionych

Jeśli zgubiliście ostatnio telefon czy plecak, w którym znajdował się laptop, to… jest szansa, że rzeczy te trafiły do bytomskiego Biura Rzeczy Znalezionych.

Byt telephone 586266 1280

Bytomski magistrat właśnie opublikował aktualną listę odnalezionych przedmiotów, które zostały przekazane do Biura rzeczy Znalezionych. Może wśród nich znajduje się także należąca do Was zguba?

Wśród artefaktów znajduje się 11 telefonów komórkowych, Zegarek Applewatch, klucze, nawigacja, 2 portfele z gotówką, zegarek damski, pieniądze, a nawet… rower! Poszczególne przedmioty trafiły do biura od marca ubiegłego roku aż do stycznia 2020.

Jak odebrać rzecz, która trafiła do Biura Rzeczy Znalezionych?

Wspomniana jednostka działa w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2, w pokoju 403. W sprawie odbioru depozytów należy skontaktować się telefonicznie, dzwoniąc na numer 32 7868421 lub wysyłając e-mail: brz@um.bytom.pl. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach pracy magistratu. Konieczne jest jednak określenie charakterystycznych cech wyglądy danego przedmiotu lub przedstawienie dokumentu potwierdzającego prawo do danej rzeczy, którą zdeponowano w urzędzie.

fot. pixabay.com

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon