Nie chcesz wychodzić na zewnątrz? Taksówkarz wyręczy cię w zakupach

Polskie władze namawiają do tego, aby przez najbliższe dni pozostać w domach i unikać wychodzenia na zewnątrz. Jak się zastosować do tych zaleceń, skoro trzeba co jakiś czas zrobić zakupy? Tu z pomocą przychodzi jedna z bytomskich korporacji taksówkarskich.

Byt kogut taxi

W walce z koronawirusem bardzo ważne jest, by spowolnić jego rozprzestrzenianie. Dopóki nie ma na niego leku najlepszym sposobem jest unikanie dużych skupisk ludzkich. Właśnie dlatego pozamykano szkoły, teatry oraz odwołano imprezy kulturalne i sportowe.

Taxi Nova zdecydowała się pomóc bytomianom w tej sytuacji. Zamiast wychodzić z domu po jedzenie lub inne niezbędne produkty można poprosić o to kierowców wspomnianej wyżej korporacji. Taksówkarze pojadą do wskazanego sklepu, skompletują listę zakupów i wszystko przywiozą pod drzwi.

Zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych, kierowcy Taxi Nova stosują różne środki ostrożności. Regularnie odkażają samochody i wożą ze sobą środki do dezynfekcji rąk. Z kolei płatności za usługi można uregulować bezgotówkowo za pomocą karty płatniczej.

Aby skorzystać z dowozu Taxi Nova należy wybrać jeden z poniższych numerów telefonu: 32 286 60 60, 796 60 60 60, 535 68 68 68. Konsultantka przyjmie zamówienie, a kierowcy możliwie szybko dostarczą je pod wskazany adres.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe. Sprawdź te oferty

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

E1 GOKART tworzy największą sieć torów kartingowych w Europie

Gokarty przez cały rok w E1GOKART!

Nawilżacz powietrza – jaki wybrać na jesień 2022?

Nawilżacz powietrza – jaki wybrać na jesień 2022?

Sanatorium Bałtyk

Najlepszy pomysł na odpoczynek? Zapraszamy nad Bałtyk!

Bytomskie centrum kultury Zdjęcie Główne

Już 15 sierpnia startuje wakacyjny BECEKOBUS