Dzięki akcji „Wspierajmy Naszych” Szpital Specjalistyczny nr 1 otrzymał olbrzymie wsparcie

Inicjatorem przedsięwzięcia jest Marek Kuśmierski ze Stowarzyszenia Skuteczna Alternatywa. Wspólnie z bytomskimi radnymi postanowił wesprzeć Szpital Specjalistyczny nr 1 w Bytomiu, przekazując lecznicy niezbędne artykuły. W działania włączył się także Bytomski Portal Informacyjny.

Dzięki wspomnianej zbiórce udało się zgromadzić zapasy wody mineralnej, soków, różnorodne napoje, ręczniki papierowe, papier toaletowy, a także mydła w płynie, rozmaite środki czystości, środki odkażające, dezynfekujące, rękawiczki jednorazowe oraz kawę, herbatę czy słodycze. Produkty te trafiły wczoraj, 23 marca, do Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu. Wszystko działało tu jak w szwajcarskim zegarku. Dary od bytomian odbierał Marek Kuśmierski, a w transporcie i rozładunku pomagali mu radni Tomasz Kupijaj oraz Robert Rabus.

- Jesteśmy wzruszeni i szalenie wdzięczni za tak ogromne wsparcie. Szpital w dniu dzisiejszym otrzymał m.in. artykuły higieniczne, środki czystości, napoje, artykuły spożywcze i inne – zaznaczono na facebookowym profilu Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu.

fot. Bytomski Portal Informacyjny

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon