Trenuj w domu z Polonią Bytom. Każdy może wykonać te ćwiczenia

Rozgrywki piłkarskie zostały zawieszone, wszystkie boiska pozamykano, a piłkarze muszą w domach czekać na opanowanie pandemii koronawirusa. Jak w tej sytuacji podtrzymać formę fizyczną? Piłkarze Polonii Bytom codziennie pokazują, że można to zrobić w warunkach domowych.

Pandemia koronawirusa sparaliżowała kluby sportowe, które do czasu opanowania sytuacji musiały zawiesić zajęcia treningowe. W dodatku wszystkie obiekty sportowe w naszym mieście są zamknięte do odwołania. Jak zatem zadbać o formę fizyczną w zaistniałej sytuacji?

Sportowcy i trenerzy z całej Polski codziennie publikują filmy, w których prezentują ćwiczenia, które bez problemu można wykonać we własnych domach. Piłkarze Polonii Bytom także tak robią w ramach akcji #zostanwdomuzpolonią.

Codziennie jeden zawodnik III-ligowej kadry nagrywa film, w którym prezentuje kilka przykładowych ćwiczeń. Zasada jest prosta. Trening ma być możliwy do wykonania w warunkach domowych. Piłkarz, który wykona zadanie, nominuje następnego kolegę z zespołu.

Wszystkie filmy są publikowane na oficjalnym Facebooku Polonii Bytom. Jako pierwszy wyzwanie podjął Dawid Krzemień. Potem w jego ślad poszli Patryk Stefański, Maciej Wierzbicki, Norbert Radkiewicz, Dawid Gargasz, Łukasz Matusiak i Krzysztof Hałgas.

W kolejnych dniach możemy spodziewać się następnych filmów. Każdy może wykonywać prezentowane ćwiczenia. Warto dodać, że dbając o aktywność fizyczną, sprawiamy, że nasz organizm jest bardziej odporny. Dlatego zachęcamy do trenowania z piłkarzami Polonii.

fot. Facebook/Polonia Bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Budowa boiska przy ul. Józefczaka

Trwają inwestycje z Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego

283660372 1996082820577852 2014459070609321285 n

Polonia szuka młodych piłkarzy. Akademia prowadzi nabór

Chlobuszewska karolina mma

Bytomianka mistrzynią świata w MMA

273418602 449620910207803 6987875912694432195 n

Bielszczanie dzielnie walczyli, ale na Polonię to za mało

Sekcje polonii bytom

Bytomscy piłkarze, koszykarze i hokeiści w jednym klubie

Górnik Zabrze Wisła Kraków

Górnik Zabrze vs Wisła Kraków – zapowiedź!

Byt kuczera

Kolejny judoka ze Śląska już bez szans na medal...