WY-NOS MY-WOS, czyli bytomianie wspierają lokalną gastronomię

Na pewno każdy z nas ma wiele dobrych wspomnień z bytomskich knajpek i restauracji. Spotykaliśmy się w nich z przyjaciółmi, nawiązywaliśmy nowe znajomości, spędzaliśmy rodzinne uroczystości... Dlatego Bytomski.pl gorąco namawia, by w podziękowaniu za te wspaniałe chwile, wspierać lokalną gastronomię i zamawiać jedzenie na wynos. Przyłączcie się do akcji WY-NOS MY-WOS!

Byt wynos mywos

Rzeczywistość, w której się znaleźliśmy zmusza nas do zmiany naszych przyzwyczajeń. Przez najbliższe tygodnie wszyscy musimy siedzieć w domach i ograniczać wychodzenie na zewnątrz do absolutnego minimum. Weekendowe spotkania na mieście niestety trzeba odłożyć na później. Póki co nie zjemy też obiadu w naszym ulubionym bistro, ani nie umówimy się na randkę w restauracji.

Chociaż wszystkie lokale gastronomiczne musiały zaprzestać podawania dań na miejscu, to wciąż mogą serwować je na wynos. Dla wielu z nich to jedyna szansa na przetrwanie tego trudnego okresu. Inaczej będą musiały zwolnić załogę, a w ostateczności nawet całkowicie zwinąć działalność. Wtedy już nigdy nie wrócimy do miejsc, w których tak lubiliśmy bywać.

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować akcję WY-NOS MY-WOS. Jej idea jest bardzo prosta i praktycznie każdy może się przyłączyć. Wystarczy zamówić od czasu do czasu jedzenie na wynos w jednej z bytomskich knajpek, aby mogły dalej istnieć, dawać pracę i przyrządzać nasze ulubione dania.

Listę lokali biorących udział w akcji można znaleźć na specjalnie stworzonej przez nas podstronie pod adresem www.bytomski.pl/wynosmywos. Znajdziecie tam podstawowe informacje o profilu ich oferty, menu oraz dane kontaktowe do składania zamówień. Codziennie na naszym Facebooku i Instagramie będziemy prezentować po jednym z powyższych lokali, aby przybliżyć je wszystkie naszym obserwatorom.

Mimo, iż w tym czasie wszyscy musimy zachowywać dystans, to jednak powinniśmy się "trzymać razem". Jeśli bytomianie będą sobie pomagać - w tym także tutejszym przedsiębiorcom - to skutki zamknięcia miasta będą mniej dotkliwe i powrót do normalnego życia będzie łatwiejszy. Trzymajmy się idei Wy-nos My-wos i na pewno będzie dobrze :)

my wos wy nos 970 1

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon