Nowe apartamenty w Szombierkach już wkrótce!

Osiedle Srebrne Stawy od lat przyciąga nowych mieszkańców. Tym razem Inwestor przygotował ofertę mieszkań. Planowana zabudowa wielorodzinna wchodzi w kolejny etap realizacji.

Do tej pory osiedle w sąsiedztwie pola golfowego stanowiły głównie domy wolnostojące i szeregowe, które bardzo szybko znalazły właścicieli. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Spółka AGC Bytom oddała w marcu 2019 roku do użytku 24 mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Golfowej 38. Nowi lokatorzy w większość zamieszkali w swoich mieszkaniach jeszcze w 2019 roku.

Zielona enklawa, urokliwy staw otoczony drzewami, punkt widokowy to idealne miejsce spacerowe i rekreacyjne, doceniane przez okolicznych mieszkańców.

- Rok 2020 to nowe otwarcie znanej i cieszącej się dużym zainteresowaniem inwestycji - mówi odpowiedzialna za sprzedaż Elwira Bentkowska Projekt Manager w Spółce AGC Bytom - Nasza Spółka wraz ze spółką MK Dach System zamierza realizować w nadchodzącym czasie pierwszy etap inwestycji polegającej na budowie osiedla domów wielorodzinnych. Już w maju / czerwcu zamierzamy rozpocząć budową dwóch budynków z 23 mieszkaniami w każdym bloku. W budynkach będą windy oraz komórki lokatorskie, a każde mieszkanie będzie posiadać balkon. Ciekawą alternatywą z pewnością okażą się mieszkania na parterze, do których przynależeć będą ogródki. Łącznie planowana jest budowa ok 11 budynków trzy, cztero i pięciopiętrowych. Część budynków będzie posiadać podziemne garaże. Obecnie oczekujemy na uzyskanie pozwolenia na budowę. Po otrzymaniu niezbędnych zezwoleń ruszy sprzedaż mieszkań. Już wkrótce uruchomimy również nową stronę internetową inwestycji, na której znajda się wszystkie informacje dotyczące planowanych apartamentów - informuje Elwira Bentkowska.

Inwestor podkreśla, że Nowe Srebrne Stawy już teraz cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wielu zainteresowanych Klientów czeka z niecierpliwością na podpisanie umów rezerwacyjnych.

Lokalizacja osiedla, skomunikowanie, otaczająca infrastruktura bliskość zaplecza handlowo–usługowego, placówki edukacyjne, placówki opieki zdrowotnej, wszystko to sprawia, że Srebrne Stawy stanowią idealne miejsce do mieszkania zarówno dla tych którzy poszukują ciszy, spokoju w bliskim sąsiedztwie przyrody, jak i tych którzy chcą cieszyć się bliskością udogodnień, które daje bezpośrednie sąsiedztwo miasta.

W planach jest również rozbudowa pola golfowego o nowe 9 dołków w otoczeniu zlikwidowanego zakładu przeróbczego Haldex Szombierki oraz wybudowanie domu klubowego będącego zwieńczeniem budowy pola golfowego Armada Golf Club, którego członkowie odnoszą znaczące sukcesy w Polsce.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon