Bary zamknięte? Bytomscy barmani pokazują jak zrobić sobie drinka na kwarantannie

Barmani z Bytom Bartenders Union nagrali film, w którym pokazują proces przygotowywania jednego z najbardziej cenionych klasycznych drinków. Każdy jednak nagrał swoją parię w odosobnieniu. Zobaczcie ich video!

Byt bytom bartender union na kwarantannie

New York Sour jest drinkiem przyrządzonym na bazie whiskey z dodatkiem czerwonego wina, syropu cukrowego, soku z cytryny lub limonki, angostury i... białka surowego jajka.

Przygotowanie tego lubianego drinka w efektowny sposób zaprezentowali bytomscy barmani z BBU. Każdy z nich przy akompaniamencie Franka Sinatry nagrał poszczególne kroki sporządzania New York Sour, a następnie złożono te fragmenty w jedną całość. Film robi wrażenie, bo barmani żonglując przerzucają sobie nawzajem shakera, który uzupełniają kolejnymi składnikami. Drink powstaje więc w różnych zakątkach domów członków Bytom Bartenders Union.

Zobacz video nagrane przez barmanów z Bytomia

https://www.youtube.com/watch?v=VS9SaRxjVjU

Przy okazji zachęcamy do wspierania bytomskiej gastronomii w czasie trwającej epidemii. W knajpkach i restauracjach nie można jeść i pić na miejscu, ale można składać zamówienia na wynos. Dlatego w ramach akcji Wy-Nos My-Wos na specjalnej podstronie przedstawiamy lokale gastronomiczne, w których możecie zamawiać przeróżne specjały.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon