"Miłość w czasie pandemii” - klimatyczna sesja fotograficzna pewnych narzeczonych z Bytomia

„Miłość w czasie zarazy” to nie tylko tytuł powieści skreślonej piórem Gabriela Garcíi Márqueza. To także motyw przewodni pewnej sesji fotograficznej, która odbyła się w Bytomiu.

Magdalena Pospieszczyk, fotografka z Bytomia, wykonałam interesujący, autorski projekt. Cała sesja została przeprowadzona w Bytomiu, który jest jej rodzinnym miastem. „Miłość w czasie pandemii” to wyjątkowa sesja pary narzeczonych, która musiała przełożyć datę swojego ślubu z uwagi na pandemię koronawirusa.

- Rok 2020 z pewnością przejdzie do historii. Świat się zatrzymał. Dla Justyny i Mateusza 1 maja miał być jednym z najpiękniejszych dni. Życie jednak pokrzyżowało ich plany. Nie tylko ich, bo nas wszystkich – przyznaje Magdalena Pospieszczyk i dodaje: - Miłość wielu z nas została wystawiona na próbę. Justyna i Mateusz to jedna z tych par, która została zmuszona do przełożenia swojego ślubu i wesela. Jednakże mimo panującej sytuacji, towarzyszącego stresu i niepewności udało nam się zatrzymać w kadrze kilka wspólnych chwil w tym trudnym dla nich czasie. Prawdziwa miłość przetrwa wszystko.

Zdjęcia są niezwykle klimatyczne. Pokazują miłość dwojga ludzi w czasie pandemii i panujących zakazów. - Mam nadzieję, że niedługo wrócimy do normalnej pracy i spotkamy się z Justyną i Mateuszem na ich wymarzonym weselu, a obecna sytuacja to będzie już tylko historia – mówi fotografka. Cały album można obejrzeć TU!

fot.Magdalena Pospieszczyk

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon