"Miłość w czasie pandemii” - klimatyczna sesja fotograficzna pewnych narzeczonych z Bytomia

„Miłość w czasie zarazy” to nie tylko tytuł powieści skreślonej piórem Gabriela Garcíi Márqueza. To także motyw przewodni pewnej sesji fotograficznej, która odbyła się w Bytomiu.

Magdalena Pospieszczyk, fotografka z Bytomia, wykonałam interesujący, autorski projekt. Cała sesja została przeprowadzona w Bytomiu, który jest jej rodzinnym miastem. „Miłość w czasie pandemii” to wyjątkowa sesja pary narzeczonych, która musiała przełożyć datę swojego ślubu z uwagi na pandemię koronawirusa.

- Rok 2020 z pewnością przejdzie do historii. Świat się zatrzymał. Dla Justyny i Mateusza 1 maja miał być jednym z najpiękniejszych dni. Życie jednak pokrzyżowało ich plany. Nie tylko ich, bo nas wszystkich – przyznaje Magdalena Pospieszczyk i dodaje: - Miłość wielu z nas została wystawiona na próbę. Justyna i Mateusz to jedna z tych par, która została zmuszona do przełożenia swojego ślubu i wesela. Jednakże mimo panującej sytuacji, towarzyszącego stresu i niepewności udało nam się zatrzymać w kadrze kilka wspólnych chwil w tym trudnym dla nich czasie. Prawdziwa miłość przetrwa wszystko.

Zdjęcia są niezwykle klimatyczne. Pokazują miłość dwojga ludzi w czasie pandemii i panujących zakazów. - Mam nadzieję, że niedługo wrócimy do normalnej pracy i spotkamy się z Justyną i Mateuszem na ich wymarzonym weselu, a obecna sytuacja to będzie już tylko historia – mówi fotografka. Cały album można obejrzeć TU!

fot.Magdalena Pospieszczyk

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Drań Agnieszka Chylińska

Klip do utworu "Drań" Chylińskiej nakręcono w Bytomiu

Fortepian cadenza w bytomiu

Przed Operą stanął fortepian. Na razie na próbę...

Ada asid

Techno wraca na Karb

Silesia of Love

Wygraj podwójny bilet na koncert Silesia of Love

Ewa Szybilska najlepszą śpiewaczką operową w Polsce

Ewelina Szybilska najlepszą śpiewaczką operową w Polsce

Byt kino bytom

Otwarcie kin w Bytomiu 2021. Kiedy pójdziemy do...

Byt gorczycki festiwal

Rusza 15. Gorczycki Festiwal. Będą trzy...