Najtańszy płyn do dezynfekcji rąk na Śląsku jest w Intermarche Bytom?

Na sklepowe półki w Intermarche Bytom w sobotę trafi płyn do dezynfekcji rąk FALMASEPT w niskiej cenie 79,99 za 5L. To najtańsza oferta płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni dostępna w sklepach na terenie Śląska.

Byt intermarche srodek do dezynfekcji

Koronawirus nie daje za wygraną, aby się przed nim chronić należy nie tylko zasłaniać usta i nos w miejscach publicznych, ale regularnie dbać o higienę, myjąc ręce. Niezbędnym elementem i zarazem towarzyszem naszego codziennego życia jest dziś płyn antybakteryjny, który pozwala na błyskawiczne i skuteczne pozbycie się wszelkich zarazków i bakterii.

W czasach pandemii środki antybakteryjne są na wagę złota. Niestety, to także produkt deficytowy, który błyskawicznie znika ze sklepowych półek. Jeden z nich dostępny jest jednak w sieci marketów Intermarche. To płyn antybakteryjny do dezynfekcji FALMASEPT, który niszczy wirusy szybko i skutecznie. Jak wskazują przedstawiciele marki, sprzedawany jest on z niską marżą, a jego ilość jest ograniczona.

Czym jest płyn FALMASEPT? Należy podkreślić, że to środek antybakteryjny bazujący w 70 procentach na alkoholu etylowym, a w 10 procentach na alkoholu izopropylowym. Sprawnie czyści i dezynfekuje dłonie oraz różnego rodzaju powierzchnie, pozostawiając je sterylnie czystymi.

FALMASEPT należy używać zgodnie z jego zastosowaniem, a więc jako środek antybakteryjny do mycia rąk. Warto pamiętać, że jest to ciecz łatwopalna i działająca drażniąco na oczy, a jej połknięcie może grozić nawet śmiercią. Z tego też powodu trzeba ją przechowywać w chłodnym miejscu, nie tylko z dala od dzieci, ale także z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Produkt został zarejestrowany jako środek biobójczy w Rejestrze Produktów Leczniczo Dopuszczalnych pod numerem URLP 0395/TP/2020.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Przypomnijmy, że Intermarche Bytom czynne jest w sobotę od 7.00 do 21.00 a w niedzielę 26 kwietnia (niedziela handlowa) od godz. 9.00 do 19.00.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe. Sprawdź te oferty

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Ziemia Kłodzka - zima pełna wrażeń

Ziemia Kłodzka - zima pełna wrażeń

Moc prezentów na 12 lat Agory Bytom

Moc prezentów na 12 lat Agory Bytom

Oarte Stowarzyszenie Artysztyczno gimnastyczne bytom

Gdzie trenować gimnastykę artystyczną w Bytomiu?

Zdjęcie główne, Elbląg

Elbląg. Dawny port wikingów i stolica krzyżacka.