Jak będą rozstawione krzesełka na lodowisku? To zależy od ciebie

Prace przy przebudowie lodowiska trwają w najlepsze. Wykonawca obecnie zastanawia się, jak potem ułożyć krzesełka na trybunach. Przedstawiono trzy warianty i to kibice mogą wskazać, których z nich podoba im się najbardziej.

Byt Schowek01

Branża budowlana niespecjalnie cierpi z powodu pandemii koronawirusa. Dzięki temu bez żadnych komplikacji odbywają się prace na lodowisku przy ulicy Pułaskiego. Na razie nic nie wskazuje, by miał się pojawić jakiś poślizg.

Wykonawca m.in. przystąpił do prac ciesielskich na trybunach. Dzięki temu niebawem będzie można tam zamontować krzesełka. Na pewno na trybunach będą niebieskie i czerwone siedziska. Nie wiadomo jednak, jak zostaną rozmieszczone.

Wykonawca przedstawił Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Bytomiu trzy wizualizacje. Teraz sprawa trafiła do konsultacji z kibicami, którzy sami mogą wskazać, która wersja podoba im się najbardziej.

W tym celu należy wejść TUTAJ. Następnie należy oddać głos poprzez wybranie odpowiedniej reakcji pod postem. Obecnie zdecydowanym liderem jest wersja numer dwa. Głosowanie trwa do 4 maja.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon