Nowe karty ŚKUP można zamówić do domu

Sonda prowadzona przez Metropolię zakończona. Pasażerowie korzystający ze ŚKUP zdecydowali, że nowe karty będzie można zamówić do domu.

Byt skup komunikacja foto ZT Ma

Za było 63 proc. głosujących, dlatego też usługa zostanie uruchomiona w ciągu kilku tygodni, gdy zostaną wprowadzone potrzebne modyfikacje w systemie. Przypomnijmy, że koszt wysyłki wynosi 10 zł. – Internetowa sonda na stronie Metropolii trwała od tygodnia. Dziękujemy za wszystkie oddane w niej głosy. 63 proc. osób, które wzięły w niej udział, odpowiedziała, że skorzystałaby z możliwości zamówienia jej wysyłki do domu, gdyby opcja ta była płatna i jej koszt wyniósł 10 zł. Uwzględniając również te wyniki, decyzja o uruchomieniu tej dodatkowej usługi została podjęta – mówi Jacek Brzezinka, członek zarządu GZM, który odpowiada m.in. za rozwój systemu ŚKUP.

Bilety zakodowane na karcie zostaną przeniesione

Choć termin ważności wielu kart upływa za kilka miesięcy, już teraz za pośrednictwem Portalu Klienta ŚKUP można złożyć wniosek o wydanie nowej karty. Opcja ta jest dostępna 3 miesiące przed końcem daty ważności karty. - Wszystkie zapisane na starej karcie bilety i środki, którymi ją doładowaliśmy, zostaną przeniesione na nową i zachowają ważność – podkreśla Jacek Brzezinka.

Przypominamy też, że nadal będzie funkcjonowała bezpłatna forma zamawiania i odebrania kart w Punktach Obsługi Klienta.

fot. arc.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon