Śmiertelny wypadek na obwodnicy Bytomia

Dziś rano w Bytomiu doszło do śmiertelnego wypadku. W wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką zginęła jedna osoba.

Byt policjalogo

W piątek, 8 maja, około godziny 9.00 w Bytomiu doszło do tragicznego wypadku, w którym śmierć poniosła jedna osoba. To kierowca fiata punto, który zderzył się z samochodem ciężarowym. Jak udało nam się ustalić strażacy biorący udział w akcji ratunkowej zdołali wydobyć zakleszczonego w pojeździe kierowcę osobówki, ale nie odzyskał już przytomności i zmarł.

Jak doszło do wypadku? Dramatyczne zdarzenie miało miejsce w rejonie skrzyżowania ul. Dworskiej i alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Fiat punto jechał z Piekar Śląskich w kierunku Miechowic, z kolei samochód ciężarowy poruszał się po alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Obecnie trwa wyjaśnianie przyczyn, ale ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca osobówki z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał naprzeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym, uderzając w przednie lewe koło samochodu ciężarowego.

Wypadek spowodował spore utrudnienia w ruchu, który obecnie odbywa się wahadłowo. Policja wyznaczyła też objazdy, które prowadzą ulicą Dworską i al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Na miejscu zdarzenia pracuje policja i prokurator, starając się ustalić jak doszło do tragedii.

Niestety, to już kolejny śmiertelny wypadek, do którego doszło w tym miejscu.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Wypadek na ul. Strzelców Bytomskich

Kobieta przebiegała przez jezdnię i wpadła pod autobus

Zatrzymanie z narkotykami

Nie chciał iść do więzienia. Wpadł z narkotykami

Pożar Piekarska Bytom 2

Nocny pożar na ulicy Piekarskiej w Bytomiu

Poszukiwany mezczyzna przez bytomska policje

Bytomska Policja szuka tego mężczyzny. Znasz go?

Bytom pożar trawy 1

Dym nad Rozbarkiem

Radzionków wypadek

Wypadek w Radzionkowie. Samochód przewrócił się na bok

Ziemia szombierki

Śmierdząca kopa w Szombierkach