Kibice Szombierek wspierają finansowo klub

Można wpłacać pieniądze bezpośrednio na konto bankowe klubu, ale także za pośrednictwem internetowej zbiórki. Szombierki przygotowały dla darczyńców bonusy.

Kluby piłkarskie mocno cierpią z powodu pandemii koronawirusa, bo straciły niemal wszystkie źródła przychodu. Na szczęście niektórzy mogą liczyć na wsparcie kibiców w trudnych chwilach. Niedawno ze swoją akcją ruszyła Polonia Bytom, która sprzedaje "bilety" na wirtualne derby z Ruchem Chorzów.

Swoją zbiórkę mają także Szombierki Bytom, choć w zupełnie innej formie. Klub zachęca sympatyków, by wpłacali darowizny na konto bankowe 06 1090 2011 0000 0001 1254 6766 z dopiskiem "Darowizna Wspieram Zielonych".

Dla darczyńców przygotowano kilka bonusów, które są uzależnione od wysokości wpłaty. Można m.in. dostać książkę "Zieloni" Pawła Czado, która niebawem trafi do sprzedaży.

Lista bonusów za wpłaty darowizny na rzecz Szombierek:

  • 100 zł - wstęp wolny na jeden mecz w rundzie jesiennej,
  • 250 zł - wstęp wolny na dwa mecze w rundzie jesiennej + książka "Zieloni" Pawła Czado
  • 500 zł - wstęp wolny na wszystkie mecze rundy jesiennej + książka "Zieloni" Pawła Czado
  • 1000 zł - wstęp wolny na wszystkie mecze rundy jesiennej + książka "Zieloni" Pawła Czado + zestaw gadżetów

Sprawy w swoje ręce wzięli także kibice, którzy zorganizowali internetową zbiórkę w portalu zrzutka.pl. Do tej pory udało się uzbierać 4020 złotych i udało się to dzięki grupie 40 osób. Zbiórkę można znaleźć TUTAJ.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon