Książka Pawła Czado o GKS-ie Szombierki już w sprzedaży

Kibice GKS-u Szombierki Bytom w końcu doczekali się książki, która powstała z okazji 100-lecia istnienia. Jej autorem jest Paweł Czado, a to gwarancja najwyższej jakości. Ile kosztuje i gdzie ją kupić? Sprawdź.

Od dawna było wiadomo, że powstaje książka o historii GKS-u Szombierki Bytom, która ma być zwieńczeniem obchodów 100-lecia, które odbywały się w ubiegłym roku. "Zieloni. Szombierki, niezwykły śląski klub" to pozycja, która została napisana przez Pawła Czado.

Dziennikarz katowickiego oddziału "Gazety Wyborczej" jest ekspertem od śląskiego futbolu. W przeszłości napisał książkę o Górniku Zabrze, która otrzymała wiele bardzo dobrych recenzji. Teraz oczekiwania są równie wysokie.

W nowej książce znajdziemy nie tylko suche fakty, ale także wiele ciekawostek oraz wspominek tych, którzy przez lata tworzyli historię byłego mistrza Polski. Stąd też gwarancja, że nawet najbardziej zaangażowani kibice odkryją wiele sekretów swojego ukochanego klubu.

"Zieloni" już są w sprzedaży. Książkę można dostać w klubowym sekretariacie przy ul. Frycza-Modrzewskiego w godzinach 8-13, a jej koszt to 50 zł. Szombierki oferują także wysyłkę, ale w tym celu należy się kontaktować z klubem pod numerem telefonu 32 389 16 93.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Adam Matys

Bytomianin mistrzem świata w Tetrisie!

Jerzy janowicz bytom cup tenis

Szybki koniec Janowicza. Niemiec wygrał Bytom Cup

Jonak robinson tymex21 boks bytom

Jonak straszy swojego rywala. "I tak go będę bił"

Bytom zorganizuje mistrzostwa Polski juniorów w boksie

Nadzieje polskiego boksu będą walczyć w Bytomiu

Kaminski

Wychowanek Szombierek sprzedany do Bundesligi!

248293141 384153086754586 7222731602008986096 n

Koszykarze przed arcyważnym meczem. Wspieraj Polonię!

Byt D4 N3213

Polonia Bytom z falstartem. Zwycięstwo stracone...