Chór Dziecięcy Opery Śląskiej w Bytomiu rekrutuje

Chór Dziecięcy Opery Śląskiej w Bytomiu czeka na nowych artystów! Właśnie rozpoczęła się rekrutacja. Przyjmowani będą młodzi śpiewacy w wieku od 7 do 12 lat.

Byt chordzieciecy

W każdym drzemie jakiś talent. Jedni pięknie śpiewają, malują czy rzeźbią, a inni tańczą, zdobywają medale w zawodach sportowych lub piszą powieści. Pasję pojawiającą się już w dzieciństwie należy wytrwale pielęgnować, aby w przyszłości zaprocentowała. Opera Śląska szykuje nie lada gratkę dla młodych wokalistów. Mali piosenkarze będą mogli spełnić swoje marzenia i wystąpić na prawdziwej scenie, a wszystko za sprawą rekrutacji do chóru bytomskiego teatru operowego!

Chór Dziecięcy Opery Śląskiej w Bytomiu rozpoczął poszukiwania uzdolnionych dzieci, które zasilą szeregi operowych artystów. Poszukiwani są utalentowani młodzi ludzie w wieku od 7 do 12 lat, którzy uwielbiają śpiewać. - Jeśli Wasze dzieci także kochają śpiewać i chcecie pomóc im w rozwijaniu talentu, zgłoście je do Chóru Dziecięcego Opery Śląskiej – zachęca Magdalena Nowacka-Goik, rzecznik prasowy Opery Śląskiej w Bytomiu.

Zgłoszenia wraz z danymi kontaktowymi (imię i nazwisko oraz wiek dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica/opiekuna) należy wysłać na adres: edukacja@opera-slaska.pl. Po otrzymaniu maila, kierownik chóru skontaktuje się ze zgłaszającymi. Podczas kolejnego etapu, zgłaszający zostaną poinformowani o terminie i formie naboru.

Jak śpiewają mali artyści? Posłuchajcie „Barki” w wykonaniu Chóru Dziecięcego Opery Śląskiej

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt mozaiki przed bck

Mozaiki ozdobiły betonowe donice stojące przed...

Byt starwars po slasku1

Gwiezdna Haja, czyli „Star Wars” po śląsku

Byt lechmajewski

Lech Majewski przyjedzie do Bytomia

Byt parkowelove

Zakochaj się w parku! Nadchodzi kolejny zielony...

Byt naukowa spizarnia03

Zelter urósł i robi warsztaty

Byt majcherczyk nagroda opera

Trzy nagrody dla artystów Opery Śląskiej

Byt witamy w nanoswiecie mgb

Bytom wita w nanoświecie