Chór Dziecięcy Opery Śląskiej w Bytomiu rekrutuje

Chór Dziecięcy Opery Śląskiej w Bytomiu czeka na nowych artystów! Właśnie rozpoczęła się rekrutacja. Przyjmowani będą młodzi śpiewacy w wieku od 7 do 12 lat.

Byt chordzieciecy

W każdym drzemie jakiś talent. Jedni pięknie śpiewają, malują czy rzeźbią, a inni tańczą, zdobywają medale w zawodach sportowych lub piszą powieści. Pasję pojawiającą się już w dzieciństwie należy wytrwale pielęgnować, aby w przyszłości zaprocentowała. Opera Śląska szykuje nie lada gratkę dla młodych wokalistów. Mali piosenkarze będą mogli spełnić swoje marzenia i wystąpić na prawdziwej scenie, a wszystko za sprawą rekrutacji do chóru bytomskiego teatru operowego!

Chór Dziecięcy Opery Śląskiej w Bytomiu rozpoczął poszukiwania uzdolnionych dzieci, które zasilą szeregi operowych artystów. Poszukiwani są utalentowani młodzi ludzie w wieku od 7 do 12 lat, którzy uwielbiają śpiewać. - Jeśli Wasze dzieci także kochają śpiewać i chcecie pomóc im w rozwijaniu talentu, zgłoście je do Chóru Dziecięcego Opery Śląskiej – zachęca Magdalena Nowacka-Goik, rzecznik prasowy Opery Śląskiej w Bytomiu.

Zgłoszenia wraz z danymi kontaktowymi (imię i nazwisko oraz wiek dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica/opiekuna) należy wysłać na adres: edukacja@opera-slaska.pl. Po otrzymaniu maila, kierownik chóru skontaktuje się ze zgłaszającymi. Podczas kolejnego etapu, zgłaszający zostaną poinformowani o terminie i formie naboru.

Jak śpiewają mali artyści? Posłuchajcie „Barki” w wykonaniu Chóru Dziecięcego Opery Śląskiej

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon