Prezydent Bytomia został... raperem. #Hot16Challenge Mariusza Wołosza

Mariusz Wołosz już wcielał się w rolę postaci z gier komputerowych, a teraz spróbował swoich sił w rapie. Jak mu poszło? Sami oceńcie.

Byt wolosz rapuje

Prezydent Bytomia został wskazany przez swojego odpowiednika z Mysłowic, Dariusza Wójtowicza, w akcji #Hot16Challenge. Jej idea polega na nagraniu 16-wersowej zwrotki w ciągu 72 godzin od otrzymania nominacji i wybraniu kolejnych osób do zrobienia tego samego. Najważniejszym elementem akcji jest jednak zasilenie przez nominowanego konta zbiórki na pomoc lekarzom i szpitalom podczas pandemii koronawirusa. Pierwotnie zakładano uzbieranie 16 tys. zł, lecz do tej pory wpłacono aż 3 miliony złotych!

Mariusz Wołosz od wielu lat trenuje boks, dlatego teledysk do swojego #Hot16Hallenge nagrał w swoim naturalnym środowisku, czyli na ringu. - Zastanówcie się czy chcecie to oglądać - bo pewnych rzeczy nie da się odobejrzeć - przestrzegł na swojej stronie na Facebooku. Jak się okazuje wiele osób podjęło to wyzwanie, bo po godzinie od opublikowania klipu wyświetlono go już 3,7 tys. razy.

Zobacz jak rapuje Mariusz Wołosz!

https://www.youtube.com/watch?v=CWHL0AMUhrM

Jedyną osobą nominowaną przez Mariusza Wołosza został prezydent Katowic, Marcin Krupa. Czy podejmie wyzwanie? Zobaczymy... Tymczasem swój #Hot16Challenge opublikował też Krzysztof Turzański, wiceprezydent Piekar Śląskich. Komu lepiej wyszły rapsy? ;)

https://www.youtube.com/watch?v=A4pl02r7kMs

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomska Inicjatywa Społeczna

Klub BIS w bytomskiej radzie miejskiej przestaje istnieć

Byt spotkanie z woloszem

Q&A z prezydentem Bytomia. Pierwsze spotkanie...

Byt mariusz wolosz

Prezydent i radni dostaną mniej pieniędzy...

Byt okw nr 50 bytom

Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu w Bytomiu...

Byt flaga ue

Oficjalne wyniki Eurowyborów w Bytomiu

Byt wolosz przemawia

Wołosz będzie ślubować

Byt bartyla 2023

Może jednak Bartyla powinien zostać? [KOMENTARZ]