Szkoły walczą o podwórko, które ufunduje Nivea

Trzy bytomskie szkoły walczą o nowoczesny plac zabaw! W tegorocznej, szóstej edycji, akcji może powstać aż 15 podwórek Talentów NIVEA.

Do tej pory stworozno już 140 podwórek, ale na tym nie koniec. NIVEA po raz kolejny postanowiła zaprosić wszystkich do wspólnego budowania wyjątkowych placów zabaw, dzięki którym dzieci w całej Polsce mogą w kreatywny sposób rozwijać swoje niepowtarzalne talenty.

Spośród bytomskich szkół do udziału w przedsięwzięciu przeszły trzy placówki. To Szkoła Podstawowa nr 26 przy ul. Nikla 19 (13 głosów), Szkoła Podstawowa nr 37 przy ul. Tysiąclecia 7 (65 głosów) oraz Szkoła Podstawowa nr 46 im. Bractwa Kurkowego Grodu Bytomskiego przy ul. Prusa 10 (259 głosów).

Czy któraś z nich zwycięży? Szanse są spore, a w ramach nagrody zwycięzca otrzyma plac zabaw o rynkowej wartości 250 000 zł. Trzymamy kciuki i zachęcamy do głosowania, ponieważ bytomskie placówki potrzebują wsparcia. Warto dodać, że na pierwszym miejscu w rankingu znajduje się Szkoła Podstawowa nr 46 im. Bractwa Kurkowego Grodu Bytomskiego (dot. miejscowości powyżej 60 tys. mieszkańców), która zgromadziła na swoim koncie 259 głosów. Z kolei SP nr 37 zajmuje obecnie 8. lokatę, a SP 26 – 15! Swoje głosy można oddawać od 22 maja do 24 czerwca 2020 roku, do godz. 14.59.59.

Po zakończeniu głosowania wyłonionych zostanie 15 lokalizacji, po 5 z każdego koszyka (miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców, miejscowości od 20 do 60 tys. mieszkańców, Miejscowości powyżej 60 tys. mieszkańców), które zdobyły największą liczbę głosów.

fot. www.podworko.nivea.pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Janusz Michałek KSSE Musimy porozmawiac o Bytomiu

„Architektura i mieszczańskość Bytomia to atut... biznesowy”

Pojemnik na odpady Bytom

Ponad milion kary dla Bytomia za słabą segregację odpadów

Remont EC Szombierki dofinansowany z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji?

Remont EC Szombierki dofinansowany z funduszu UE?

Orszak Trzech Króli w Bytomiu

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Bytomia

Bytom nowe wiaty przystankowe

Nowe wiaty przystankowe w Bytomiu. Gdzie stanęły?

Kontrola obowiązku noszenia maseczek w Katowicach

Bytomianin dziękuje policjantom i strażnikom miejskim

Byt akukuotwarcie11

Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi rzut...