Bytomski oddział Banku Śląskiego nominowany w konkursie IDOL 2020

Bytomski oddział Banku Śląskiego przy ul. Dworcowej 12 został nominowany w konkursie IDOL 2020, organizowanym przez Fundację Szansa dla Niewidomych.

Byt idol1

Bank Śląski konkuruje m.in. z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Częstochowie, Powiatowym Zespołem ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Rybniku, fundacją Credo, fundacją Ważne Miejsce czy Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Zwycięzca otrzyma tytułu IDOLA Fundacji Szansa dla Niewidomych. Celem konkursu jest m.in.: wyróżnienie osób, firm i instytucji, które w najznakomitszy sposób zasłużyły się w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabowidzących, wyrównywania życiowych szans oraz walce o emancypację środowiska, a także promocja zaangażowania społecznego, pozytywnych przykładów działania oraz postaw, które sprzyjają emancypacji Środowiska.

- Załoga tego Banku potrafi wczuwać się w sytuacje osób niewidomych i niedowidzących. Kompetencja, życzliwość, zrozumienie i fachowa pomoc powoduje, że klient z dysfunkcją wzroku czuje się bezpieczny i wie, że wszystkie jego sprawy są załatwione jak najlepiej! Pracownicy tej instytucji są wyjątkowymi, godnymi zaufania, szacunku i polecenia ludźmi! – czytamy w uzasadnieniu nominacji.

Konkurs jest podzielony na dwa etapy regionalny oraz ogólnopolski. Po zakończeniu głosowania regionalnego, władze wybiorą kandydatów z każdej kategorii. Władze wezmą pod uwagę głos internautów jako głos doradczy. Po wyłonieniu kandydatów dla każdej z kategorii, rozpocznie się głosowanie ogólnopolskie.
Głosowanie w konkursie IDOL 2020 trwa do 7 czerwca, a głos na bytomski oddział Banku Śląskiego można oddać TU!

fot. FB Fundacja Szansa dla Niewidomych

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon