Bytomski oddział Banku Śląskiego nominowany w konkursie IDOL 2020

Bytomski oddział Banku Śląskiego przy ul. Dworcowej 12 został nominowany w konkursie IDOL 2020, organizowanym przez Fundację Szansa dla Niewidomych.

Byt idol1

Bank Śląski konkuruje m.in. z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Częstochowie, Powiatowym Zespołem ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Rybniku, fundacją Credo, fundacją Ważne Miejsce czy Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Zwycięzca otrzyma tytułu IDOLA Fundacji Szansa dla Niewidomych. Celem konkursu jest m.in.: wyróżnienie osób, firm i instytucji, które w najznakomitszy sposób zasłużyły się w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabowidzących, wyrównywania życiowych szans oraz walce o emancypację środowiska, a także promocja zaangażowania społecznego, pozytywnych przykładów działania oraz postaw, które sprzyjają emancypacji Środowiska.

- Załoga tego Banku potrafi wczuwać się w sytuacje osób niewidomych i niedowidzących. Kompetencja, życzliwość, zrozumienie i fachowa pomoc powoduje, że klient z dysfunkcją wzroku czuje się bezpieczny i wie, że wszystkie jego sprawy są załatwione jak najlepiej! Pracownicy tej instytucji są wyjątkowymi, godnymi zaufania, szacunku i polecenia ludźmi! – czytamy w uzasadnieniu nominacji.

Konkurs jest podzielony na dwa etapy regionalny oraz ogólnopolski. Po zakończeniu głosowania regionalnego, władze wybiorą kandydatów z każdej kategorii. Władze wezmą pod uwagę głos internautów jako głos doradczy. Po wyłonieniu kandydatów dla każdej z kategorii, rozpocznie się głosowanie ogólnopolskie.
Głosowanie w konkursie IDOL 2020 trwa do 7 czerwca, a głos na bytomski oddział Banku Śląskiego można oddać TU!

fot. FB Fundacja Szansa dla Niewidomych

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytom pomoc dla Ukrainy

Bytomianie pomagają Ukraińcom

Pojemnik na odpady Bytom

Ponad milion kary dla Bytomia za słabą segregację odpadów

Oczyszczalnia bobrek

Oczyszczalnia do likwidacji. Zastąpi ją przepompownia

EC Szombierki

101. urodziny EC Szombierki. Licytacja czy wywłaszczenie?

Ulica Miarki, Bytom

Ulica Miarki. Nowa organizacja ruchu już na stałe

Gmach ŚUM w Bytomiu oficjalnie oddano do użytku

Remont gmachu ŚUM przy ul. Piekarskiej oficjalnie zakończony

Byt akukuotwarcie11

Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi rzut...