Zostań ambasadorem Metropolii i decyduj o jej rozwoju

„Młodzi robią Metropolię”, to nowy projekt realizowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię. Rekrutacja trwa do końca czerwca.

Byt MR Mankieta1

Do rady mogą dołączyć osoby w wieku od 16 do 25 lat. – Projekt kierujemy do pokolenia ludzi, którzy doskonale odnajdują się w świecie nowoczesnych technologii, mają łatwość przyswajania informacji, są przedsiębiorczy i otwarci na dzielenie się swoją wiedzą i pomysłami – mówi Grzegorz Podlewski, wiceprzewodniczący zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Na czym polega członkostwo? - Będziesz uczestniczyć w minimum 10 spotkaniach, jako jeden z 25. młodych ambasadorów Metropolii – wyjaśniają organizatorzy.
Wspomniane spotkania ruszają we wrześniu tego roku i potrwają do września 2021 roku. Część z nich będzie prowadzona online. - Twoje pomysły znajdą odzwierciedlenie w naszych dokumentach strategicznych. Weźmiesz udział w ciekawym doświadczeniu, pełnym wyzwań i interakcji. To projekt dla tych, którzy wolą działać zamiast siedzieć z założonymi rękoma – dodają przedstawiciele Metropolii. Uczestnicy projektu będą współpracować zarówno z pracownikami GZM, jak i ekspertami zewnętrznymi, a ich pomysły jako rekomendacje pojawią się w „Strategii Rozwoju GZM do 2027 r., z perspektywą do 2035 r.”

Co zrobić, aby wziąć udział w rekrutacji?

Aby znaleźć się w gronie 25 młodych ambasadorów trzeba przesłać na adres mlodzi@metropoliagzm.pl wypełniony formularz zgłoszeniowy, który można pobrać TU! Dodatkowo, kandydaci będą musieli wykonać zadanie polegające na przedstawieniu Metropolii swoimi oczami. Regulamin uczestnictwa i zasady zgłoszeń znajdują się w regulaminie dostępnym na metropoliagzm.pl (zakładka Biblioteka).

fot. mat. GZM

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon