Zostań ambasadorem Metropolii i decyduj o jej rozwoju

„Młodzi robią Metropolię”, to nowy projekt realizowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię. Rekrutacja trwa do końca czerwca.

Byt MR Mankieta1

Do rady mogą dołączyć osoby w wieku od 16 do 25 lat. – Projekt kierujemy do pokolenia ludzi, którzy doskonale odnajdują się w świecie nowoczesnych technologii, mają łatwość przyswajania informacji, są przedsiębiorczy i otwarci na dzielenie się swoją wiedzą i pomysłami – mówi Grzegorz Podlewski, wiceprzewodniczący zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Na czym polega członkostwo? - Będziesz uczestniczyć w minimum 10 spotkaniach, jako jeden z 25. młodych ambasadorów Metropolii – wyjaśniają organizatorzy.
Wspomniane spotkania ruszają we wrześniu tego roku i potrwają do września 2021 roku. Część z nich będzie prowadzona online. - Twoje pomysły znajdą odzwierciedlenie w naszych dokumentach strategicznych. Weźmiesz udział w ciekawym doświadczeniu, pełnym wyzwań i interakcji. To projekt dla tych, którzy wolą działać zamiast siedzieć z założonymi rękoma – dodają przedstawiciele Metropolii. Uczestnicy projektu będą współpracować zarówno z pracownikami GZM, jak i ekspertami zewnętrznymi, a ich pomysły jako rekomendacje pojawią się w „Strategii Rozwoju GZM do 2027 r., z perspektywą do 2035 r.”

Co zrobić, aby wziąć udział w rekrutacji?

Aby znaleźć się w gronie 25 młodych ambasadorów trzeba przesłać na adres mlodzi@metropoliagzm.pl wypełniony formularz zgłoszeniowy, który można pobrać TU! Dodatkowo, kandydaci będą musieli wykonać zadanie polegające na przedstawieniu Metropolii swoimi oczami. Regulamin uczestnictwa i zasady zgłoszeń znajdują się w regulaminie dostępnym na metropoliagzm.pl (zakładka Biblioteka).

fot. mat. GZM

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Janusz Michałek KSSE Musimy porozmawiac o Bytomiu

„Architektura i mieszczańskość Bytomia to atut... biznesowy”

Bytom pomoc dla Ukrainy

Bytomianie pomagają Ukraińcom

Pojemnik na odpady Bytom

Ponad milion kary dla Bytomia za słabą segregację odpadów

Prof. Tomasz Pietrzykowski

„Bytomiu, patrz uważnie, co się stało w Nikiszowcu”

Remont EC Szombierki dofinansowany z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji?

Remont EC Szombierki dofinansowany z funduszu UE?

Orszak Trzech Króli w Bytomiu

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Bytomia

Bytom nowe wiaty przystankowe

Nowe wiaty przystankowe w Bytomiu. Gdzie stanęły?