Niepubliczne Przedszkole Sportowe "Wesoła Rodzinka" czeka na nowych przedszkolaków

Żłobki i przedszkola czekają na dzieci. Nie inaczej jest w Niepublicznym Przedszkolu Sportowym "Wesoła Rodzinka" w Bytomiu.

Byt przedszkolemiechowice

Od 9 maja, dla dzieci w wieku 2,5 do 6 lat, rozpoczęto rekrutację do tego Przedszkola na rok szkolny 2020/2021. Przedszkole funkcjonuje przez cały rok, bez przerwy wakacyjnej.

"Wesoła Rodzinka" to przedszkole sportowe, zlokalizowane w placówkach w Bytomiu - Miechowicach oraz Siemianowicach Śląskich - Bytkowie:

 • Oddział Bytom
  ul. Bluszczowa 7 41-923 Bytom
  tel.: 721 880 488
 • Oddział Siemianowice Śląskie
  ul. Niepodległości 20
  (wjazd od strony Chorzowa od ul. Gwardii Ludowej)
  41-106 Siemianowice Śląskie
  tel.:721 880 488

Zasady rekrutacji do Przedszkola "Wesoła Rodzinka" oraz wymagane dokumenty można znaleźć na stronie: www.wesolarodzinka.pl/rekrutacja.

Wypełnioną kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola można przesłać w formie skanu na adres poczta@wesolarodzinka.pl

Od 1 czerwca wznowiono też zajęcia opiekuńcze w obu placówkach Przedszkola. Podczas pobytu w Przedszkolu dzieci otrzymują 5 posiłków przygotowywanych na miejscu, we własnej kuchni.

Placówka gwarantuje zdrowe i urozmaicone posiłki, bazujące na świeżych produktach realizując dietę małego dziecka i stosujący zasady piramidy żywieniowej. Serwowane posiłki spełniają wszelkie normy w zakresie prawidłowego odżywiania dzieci w wieku przedszkolnym.

Przedszkole zapewnia:

 • bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę oraz wszechstronny rozwój,
 • komfortowe warunki pobytu dziecka w małych grupach
 • szeroki wachlarz zajęć, przede wszystkim sportowych, w cenie czesnego,
 • atrakcyjne, odpłatne zajęcia i opiekę w dni wolne,
 • język angielski jako standard w codziennej pracy przedszkola,
 • szacunek dla dziecka, przestrzeganie jego praw oraz wypełnianie życzeń rodziców związanych z pobytem dziecka w przedszkolu.

Zajęcia dydaktyczne w "Wesołej Rodzince" odbywają się w oparciu o podstawą programową MEN. Zajęcia sportowe, gry i zabawy ruchowe, z ukierunkowaniem na różne dyscypliny sportowe realizowane są w ramach autorskiego programu sportowego dla dzieci w wieku 2-5 lat. W przedszkolu istnieje specjalna grupa z zajęciami adaptacyjnymi oraz grupa integracyjna.

W placówce skupiono się na odkrywaniu i rozwijaniu indywidualnych talentów każdego malucha, zachowując równowagę pomiędzy nauką, sportem i zabawą. Pobudzanie wyobraźni, twórczego myślenia i kreatywności to doskonałe narzędzie i sprawdzony sposób na ułatwienie naukę w szkole.

Z miłości do dzieci oraz pasji do sportu stworzono placówkę o charakterze sportowym, która ma na celu zaszczepienie w dzieciach zamiłowanie do aktywności fizycznej już od pierwszych lat życia. Aktywność ruchowa, sport i wychowanie ma rozwijać w najmłodszym pokoleniu takie m.in. wartości jak dążenie do budowania wzajemnego szacunku i zaufania.

Dla prawidłowego rozwoju dziecka konieczne jest stworzenie solidnej i wiarygodnej podstawy pozwalającej na skuteczne realizowanie procesu edukacyjnego. Taką podstawą jest rodzina pojmowana jako drużyna. Przedszkole ma w swoich działaniach aktywny udział dzieci oraz rodziców i rodzeństwa. Organizowane wyjazdy na wspólną zabawę i pełen wrażeń dzień ma sprzyjać integracji i radości z faktu bycia wspólnie z dzieckiem. W przedstawieniach, imprezach okolicznościowych dzieci występują specjalnie dla swoich bliskich.

Sportowe Przedszkole "Wesoła Rodzinka" to aktywne przedszkole z szerokim wachlarzem zajęć. Wychowankowie Przedszkola, oprócz wiedzy otrzymują dodatkowy, solidny kapitał na całe życie - rozmiłowanie do ruchu, sportu.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon