Oglądaj Szombierki Bytom - LKS Goczałkowice-Zdrój na żywo za darmo

Przyszedł czas na mecz o wszystko, a stawką jest awans do III ligi. W sobotę 20 czerwca o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz Szombierki Bytom - LKS Goczałkowice-Zdrój. Każdy może go obejrzeć na żywo za darmo.

W sobotę wyjaśni się, kto w nowym sezonie będzie grać w rozgrywkach III ligi. Z powodu przedwczesnego zakończenia rozgrywek mistrzami śląskich IV lig zostały Szombierki Bytom i LKS Goczałkowice-Zdrój. Te zespoły rozegrają baraż, który zadecyduje o awansie.

Z powodu pandemii Śląski Związek Piłki Nożnej zgodził się na tylko jeden mecz na neutralnym terenie. Drużyny zmierzą się na stadionie w Łaziskach Górnych. Niestety, hit odbędzie się przy pustych trybunach.

Na szczęście Śląski Związek Piłki Nożnej pamiętał o kibicach. W efekcie można obejrzeć mecz na żywo zupełnie za darmo. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18, a oglądać je można poniżej.

W przypadku remisu sędzia zarządzi dogrywkę 2 x 15 minut. Jeżeli nadal nikt nie przechyli szali na swoją korzyść, to zobaczymy konkurs rzutów karnych.