Szkoła Podstawowa nr 46 walczy o podwórko Nivea i potrzebuje głosów bytomian

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Bractwa Kurkowego Grodu Bytomskiego walczy o podwórko Nivea. To już ostatnia prosta! Wspólnie możemy pomóc w osiągnięciu sukcesu. Jak? Wystaczy oddać głos na bytomską szkołę.

Przypomnijmy, że do tej pory stworozno już 140 podwórek, ale na tym nie koniec. NIVEA po raz kolejny postanowiła zaprosić wszystkich do wspólnego budowania wyjątkowych placów zabaw, dzięki którym dzieci w całej Polsce mogą w kreatywny sposób rozwijać swoje niepowtarzalne talenty.

Spośród bytomskich szkół do udziału w przedsięwzięciu przeszły trzy placówki. To Szkoła Podstawowa nr 26 przy ul. Nikla 19, Szkoła Podstawowa nr 37 przy ul. Tysiąclecia 7 oraz Szkoła Podstawowa nr 46 im. Bractwa Kurkowego Grodu Bytomskiego przy ul. Prusa 10. Jednakże to ta ostatnia ma realne szanse na wygranie plebiscytu. Obecnie jest na pierwszym miejscu, ale można metaforycznie powiedzieć, że szkoły z Poznania i Rudy Śląskiej dosłownie depczą jej po piętach. Aby pomóc SP46 w wygraniu, trzeba zagłosować TU!

Swoje głosy można oddawać od 22 maja do 24 czerwca 2020 roku, do godz. 14.59.59. Po zakończeniu głosowania wyłonionych zostanie 15 lokalizacji, po 5 z każdego koszyka (miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców, miejscowości od 20 do 60 tys. mieszkańców, Miejscowości powyżej 60 tys. mieszkańców), które zdobyły największą liczbę głosów.

fot. www.podworko.nivea.pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon