Bytomski salon został partnerem HP

Jedna z bytomskich firm zyskała właśnie ważnego partnera - amerykański koncern HP. To popularny producent sprzętu komputerowego znany przede wszystkim z komputerów i urządzeń drukujących. Dzięki temu salon Progres zapewnia swoim klientom jeszcze lepszą obsługę oraz wsparcie.

Byt progres bytom

Salon Progres działa od lat przy ulicy Siemianowickiej w Bytomiu. Znajdziemy w nim szeroką ofertę elektroniki znanych producentów: Lenovo, Toshiba, Dell, Medion i HP. Klienci mają do wyboru m.in. laptopy, komputery stacjonarne, tablety, czy urządzenia All in One. Są tam zarówno sprzęty biznesowe, idealnie skrojone do pracy biurowej, jak i wydajne stacje gamingowe, które podołają najnowszym grom dostępnym na rynku. Ze względu na przystępne ceny sklep za pośrednictwem internetowych kanałów sprzedaży z powodzeniem dostarcza sprzęt komuterowy do odbiorców w całej Polsce.

Niedawno bytomski salon został partnerem biznesowym HP, jednego z największych producentów sprzętu komputerowego na świecie. To oznacza, że w ofercie Progresu znajdziemy teraz najnowsze modele urządzeń tej amerykańskiej firmy, które zostały objęte gwarancją producenta honorowaną w wielu krajach na świecie. Sprzęt jest dostępny do odbioru na miejscu, natomiast rzadkie, trudno dostępne produkty można bez problemu zamawiać na specjalne życzenie. Ponadto Progres obecnie oferuje wiele promocji oraz specjalne ceny komputerów przyznawane indywidualnie partnerom HP.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskania certyfikatu HP Business Partner, bo dzięki temu nasza oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla klientów - mówi Przemysław Kmiecik, właściciel salonu Progres. - Wiemy, że klienci bardzo cenią sobie jakość produktów HP, a teraz możemy zaoferować im jeszcze więcej modeli, w tym najnowsze sprzęty z produkcji 2020 - dodaje.

Status partnera biznesowego HP sprawia, że klienci salonu otrzymają kompleksowe wsparcie już na etapie zakupu, ale również w trakcie użytkowania posiadanego sprzętu, gdyż obsługa sklepu stale rozwija swoje kompetencje dzięki szkoleniom i webinarom organizowanym przez HP. Trzeba też podkreślić, że celem programu HP PartnerOne jest promowanie kluczowych partnerów wśród klientów przy jednoczesnym ułatwieniu im osiągania znacznych, przewidywalnych korzyści z inwestycji w partnerską współpracę.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Utylizacja tuszy i tonerów do drukarek - troska o planetę zaczyna się od małych kroków!

Utylizacja tuszy i tonerów do drukarek

Park w dechę

Aktywny wypad z dzieckiem? Park W DECHE zaprasza!

Zdjęcie główne Ruszajwdroge pl

Odbierz swój darmowy plan na wakacje w Malborku i na Powiślu

Idealny deser dla cukrzyka 5 letnich deserów idealnych dla diabetyka

Idealny deser dla cukrzyka: 5 letnich deserów dla diabetyka

Prezes BPK m

Longin Siemlat od kwietnia na czele BPK

F02bae51b6cdc1b2d670db91cb3d4c0d

Jak wypromować produkt w Internecie?