Akcja „Wspieramy najlepszych” została zawieszona. Powróci w przyszłym roku szkolnym

Pozamykane szkoły, odwołane egzaminy – to obostrzenia wprowadzone w związku z szalejącą w Polsce pandemią koronawirusa. Z uwagi na zawieszenie zajęć dydaktycznych, konieczne było także zawieszenie konkursu, w którym planowano wyłonić najlepszych uczniów z bytomskich szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2020/2021.

Byt wspieramy najlepszych bytomski

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w czwartek, 9 kwietnia, premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że szkoły będą zamknięte co najmniej do 26 kwietnia. Przesunięto też terminy matur i egzaminu ósmoklasisty na bliżej nieokreślony czas, choć prawdopodobnie zostaną przeprowadzone w drugiej połowie czerwca. Jak będzie wyglądała organizacja roku szkolnego i czy uczniowie wrócą do szkół jeszcze w tym roku? Tego nie wiadomo. W tej sytuacji konieczne jest zawieszenie akcji „Wspieramy najlepszych”, organizowanej wspólnie przez firmę Progres i portal Bytomski.pl. Zostanie ona przeniesiona na kolejny rok szkolny 2020/2021.

Przypomnijmy, że akcja „Wspieramy najlepszych” ma na celu znalezienie prawdziwych talentów i wyróżnienie najlepszych bytomskich uczniów. Firma Progres wraz z Bytomski.pl doceni osoby, które nie tylko osiągają najlepsze wyniki w nauce, ale wkładają najwięcej wysiłków w rozwijanie swoich pasji. Pod uwagę będą brane nie tylko oceny, ale także działalność pozaszkolna. W ten sposób udowodnione zostanie to, że konsekwentne działanie przynosi pozytywne efekty.

W finale wyłonionych zostanie trzech najlepszych uczniów z bytomskich szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2020/2021 - po jednym z liceów ogólnokształcących, techników oraz szkół branżowych. Laureaci akcji otrzymają w nagrodę za swoje osiągnięcia nowoczesny sprzęt komputerowy, który pomoże im jeszcze bardziej poszerzać swoje horyzonty.

Więcej informacji dotyczących konkursu można znaleźć tu: https://bytomski.pl/wspieramynajlepszych

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Zdjęcie główne UM Oswiecim dron 26

Oświęcim - wyprawa po skarb, podziemia i szlak murali

Zdjęcie głowne

Osada Słoneczna – nowe osiedle w spokojnej...

Żubry fot Gmina Bialowieża

Odpoczynek od codzienności? Tylko w Puszczy Białowieskiej!

MW 02 0259

Fest HOT DOG ze Śląska

Matrix Media 24 01 2022 zdjęcie główne

Najlepsze słuchawki na siłownię – TOP 6 modeli

Wymiana izolacji

Unijne inwestycje PEC-u