Zostań poszukiwaczem reliktów średniowiecznego Bytomia!

Jak wyglądał średniowieczny Bytom? Ci, którzy znają odpowiedź na to pytanie mogą zgłosić się do rodzinnej gry terenowej "Poszukiwacze reliktów średniowiecza".

Byt mapa sredniowiecznego bytomia

Rodzinną grę terenową będą prowadzić historycy Anna i Tomasz Śmiałkowie. Wydarzenie organizowane jest w ramach akcji "Lato w mieście". Oznacza to, że wszystkie dzieci, które będą brały udział w grze miejskiej otrzymają pieczątki uczestnictwa w swoich paszportach "Lata w mieście".

Kto może zostać poszukiwaczem reliktów?

W zabawie może wziąć udział sześć rodzinnych zespołów, które będą się składać od 3 do 5 osób. W każdym zespole musi znajdować przynajmniej jedna dorosła osoba. Poszukiwacze muszą zabarać ze sobą przybory do pisania oraz przynajmniej jeden dobrze naładowany smartfon.

Na zwycięzców czekają nagrody!

Biuro Promocji Miasta przygotowało dla zwycięzców liczne upominki. Sponsorami nagród są także bistro „Zelter”, kawiarnie „W Lufcie”, „Suplement”, „Niebieskie Migdały”, „U Fiołków” oraz Piekarnię Cukiernię Lodziarnię "Kwapisz".

Zapisy już trwają!

Ci, którzy już utworzyli swoje grupy, mogą zgłosić chęć do udziału w zabawie pod numerem telefonu 32 386 36 69 lub osobiście w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7. Gra terenowa odbędzie się 18 lipca o 11:00.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Tomasz Ostafin

Papierowa gra bytomskiego artysty na PlayStation i Xbox!

Bytom

Unikatowe jesienne spacery ulicami Bytomia

Krystyna Królówna

Zmarła Krystyna Królówna. Spocznie na cmentarzu w Bytomiu

Cyrk chorzowska

W miejscu po kamienicy rozstawiają się cyrki

Becek

Listopad w Bytomskim Centrum Kultury. Kobieco i literacko

Byt targ staroci w bytomiu 09

Giełda staroci w Szombierkach. Daty i dojazd

Byt bytomski teatr tanca i ruchu rozbark

Pół miliona dla Bayer Full. Teatr Rozbark...