Zostań poszukiwaczem reliktów średniowiecznego Bytomia!

Jak wyglądał średniowieczny Bytom? Ci, którzy znają odpowiedź na to pytanie mogą zgłosić się do rodzinnej gry terenowej "Poszukiwacze reliktów średniowiecza".

Byt mapa sredniowiecznego bytomia

Rodzinną grę terenową będą prowadzić historycy Anna i Tomasz Śmiałkowie. Wydarzenie organizowane jest w ramach akcji "Lato w mieście". Oznacza to, że wszystkie dzieci, które będą brały udział w grze miejskiej otrzymają pieczątki uczestnictwa w swoich paszportach "Lata w mieście".

Kto może zostać poszukiwaczem reliktów?

W zabawie może wziąć udział sześć rodzinnych zespołów, które będą się składać od 3 do 5 osób. W każdym zespole musi znajdować przynajmniej jedna dorosła osoba. Poszukiwacze muszą zabarać ze sobą przybory do pisania oraz przynajmniej jeden dobrze naładowany smartfon.

Na zwycięzców czekają nagrody!

Biuro Promocji Miasta przygotowało dla zwycięzców liczne upominki. Sponsorami nagród są także bistro „Zelter”, kawiarnie „W Lufcie”, „Suplement”, „Niebieskie Migdały”, „U Fiołków” oraz Piekarnię Cukiernię Lodziarnię "Kwapisz".

Zapisy już trwają!

Ci, którzy już utworzyli swoje grupy, mogą zgłosić chęć do udziału w zabawie pod numerem telefonu 32 386 36 69 lub osobiście w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7. Gra terenowa odbędzie się 18 lipca o 11:00.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon