Na Stroszku rosną nowe mieszkania

Przez lata posuchy na rynku mieszkaniowym rośnie liczba inwestycji realizowanych w Bytomiu. Tym razem nowe bloki powstają na Stroszku.

Byt apartamenty segiet

Apartamenty Segiet to inwestycja realizowana u zbiegu ulic Okólnej i Spółdzielców na Stroszku. Jak widać po samej nazwie, deweloper chwali się bliskością rezerwatu. Co prawda bloki nie powstają w jego bezpośrednim sąsiedztwie, jednak odległość jest na tyle nieduża, że śmiało można do niego się przespacerować. Natomiast dzięki lokalizacji na terenie istniejącego osiedla nowi mieszkańcy będą mieć łatwy dostęp do obecnej tam infrastruktury, jak np. sklepy, szkoły, przedszkola, czy przychodnie lekarskie, co często jest bolączką innych projektów tego typu.

W planach jest budowa czterech budynków wysokich na trzy piętra. Łącznie znajdzie się w nich 80 mieszkań o różnym metrażu, począwszy od kawalerek, po 4-pokojowe apartamenty. Pierwszy z bloków z lokalami o powierzchni od 29 m2 do 50 m2 ma zostać oddany do użytku już we wrześniu tego roku, a pozostałe trzy mają powstać w drugim etapie inwestycji, którego koniec jest zaplanowany na jesień 2021 r.

Mieszkania są oferowane w kilku standardach wykończenia: podwyższonym deweloperskim, pod klucz oraz z pełnym wyposażeniem. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 4 250 zł. Wszystkie mieszkania za wyjątkiem tych zlokalizowanych na parterze będą posiadać balkony, zaś właściciele poszczególnych lokali będą posiadać dedykowane miejsca parkingowe.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon