Na Stroszku rosną nowe mieszkania

Przez lata posuchy na rynku mieszkaniowym rośnie liczba inwestycji realizowanych w Bytomiu. Tym razem nowe bloki powstają na Stroszku.

Byt apartamenty segiet

Apartamenty Segiet to inwestycja realizowana u zbiegu ulic Okólnej i Spółdzielców na Stroszku. Jak widać po samej nazwie, deweloper chwali się bliskością rezerwatu. Co prawda bloki nie powstają w jego bezpośrednim sąsiedztwie, jednak odległość jest na tyle nieduża, że śmiało można do niego się przespacerować. Natomiast dzięki lokalizacji na terenie istniejącego osiedla nowi mieszkańcy będą mieć łatwy dostęp do obecnej tam infrastruktury, jak np. sklepy, szkoły, przedszkola, czy przychodnie lekarskie, co często jest bolączką innych projektów tego typu.

W planach jest budowa czterech budynków wysokich na trzy piętra. Łącznie znajdzie się w nich 80 mieszkań o różnym metrażu, począwszy od kawalerek, po 4-pokojowe apartamenty. Pierwszy z bloków z lokalami o powierzchni od 29 m2 do 50 m2 ma zostać oddany do użytku już we wrześniu tego roku, a pozostałe trzy mają powstać w drugim etapie inwestycji, którego koniec jest zaplanowany na jesień 2021 r.

Mieszkania są oferowane w kilku standardach wykończenia: podwyższonym deweloperskim, pod klucz oraz z pełnym wyposażeniem. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 4 250 zł. Wszystkie mieszkania za wyjątkiem tych zlokalizowanych na parterze będą posiadać balkony, zaś właściciele poszczególnych lokali będą posiadać dedykowane miejsca parkingowe.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytom rynek 1975

Bytom w kolorze! Kapitalny dokument filmowy z lat 70.

Śląskie miasta w stylu noir

Jedna noc w śląskich miastach PRL. Obrazki jak z filmów noir

Szyldy na dworcowej

Uchwała krajobrazowa jeszcze w tym roku?

Olgierd Zaraś Prezes Zarządu TBS Twój dom sp z o o

Czy spółka TBS rozwiąże problemy mieszkaniowe rybniczan?

EC Szombierki (21.01.2022)

Licytacji EC Szombierki nie będzie. Długi zostały spłacone

Ambasadorzy akcji "Zamieszkaj w wielkim stylu"

Bilbordy w Krakowie zachęcają do przeprowadzki do Bytomia

Byt spolka upadla miasto wykupilo mieszkania

Spółka upadła - miasto wykupiło mieszkania